Respawn.pl

Zwycięzca Majora w Bostonie powraca na scenę Counter-Strike!

Autor: Maks Bartosik

Zapowiada się kolejny głośny powrót na scenę Counter-Strike. Jeden z triumfatorów Majora w Bostonie poinformował, że rozważa powrót do profesjonalnego grania!

W ostatnich miesiącach zwiększyła się liczba graczy, którzy zdecydowali się na powrót do profesjonalnego grania w Counter-Strike. Wśród nich są tacy zawodnicy jak Autimatic, Nifty czy Nitr0, a teraz wszystko wskazuje na kolejny głośny powrót. Jake “⁠Stewie2K⁠ Yip ogłosił odejście z Evil Geniuses, w którym ostatnio pełnił rolę streamera i poinformował, że jest teraz wolnym agentem i szuka drużyny.

Stewie2k kojarzony jest głównie z występów dla Cloud9, z którym sięgnął po triumf podczas Eleague Major Boston 2018. Jego kariera w późniejszym okresie mocno przyhamowała, zwłaszcza po transferze do Made In Brazil. Potem Stewie reprezentował Team Liquid, aż w końcu w styczniu ubiegłego roku dołączył do Evil Geniuses. W lipcu ubiegłego roku Amerykanin przeszedł na ławkę rezerwowych i został streamerem organizacji. Zajmował się głównie tytułem VALORANT, za co niejednokrotnie był krytykowany przez społeczność CS:GO.

Teraz jednak Stewie zapowiada, że jest gotowy do grindowania i zamierza walczyć i rywalizować na najwyższym poziomie.