Respawn.pl

Zyskaj czas na granie dzięki Odrabiamy.pl

Autor: Partner serwisu

Chcesz zagrać w CS-a, Fortnite albo PUBG, ale musisz odrobić zadanie domowe? Kolega zaprasza Cię do gry, ale masz do jutra uzupełnić połowę ćwiczeniówki z matematyki? Masz już kilka złych ocen, ale nie chcesz kolejnej, bo nie przeżyłbyś przedłużonej o rok katorgi szkolnej?

Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że dobrze trafiłeś. Mamy receptę na Twoje problemy w szkole. Portal Odrabiamy.pl to baza ponad 800 tys. zadań z 16 przedmiotów rozwiązanych przez 30 nauczycieli. Znajdziesz tu rozwiązania zadań z większości dostępnych na rynku podręczników szkolnych m.in. z matematyki, fizyki, chemii, geografii, polskiego, angielskiego. Już dziś możesz uzyskać ZA DARMO dostęp do Twojej klasy. Niemożliwe? A jednak!

Co musisz zrobić? Po prostu wejdź na stronę Odrabiamy.pl, zaloguj się i kliknij w zakładkę “Darmowe kody” (prawa dolna część strony). Wybierz klasę, wpisz kod “IzakTV” i ciesz się kontem Premium za darmo przez 3 dni! Nie czekaj, kod ważny jest tylko do 30 kwietnia.

darmowekodypremium odrabiamy.pl googlechrome2019 04 1216.14.57