Respawn.pl

“Żywa legenda” – esportowy świat reaguje na sukces Pashy!

Autor: Maks Bartosik

Cały esportowy świat jest pełen podziwu po tym jak Pasha przejechał rowerem z Warszawy do Paryża. Zebraliśmy najlepsze reakcje nie tylko profesjonalnych graczy, ale też i obserwatorów!

Pasha wczoraj po tygodniu ciężkiej walki dojechał do Paryża, pokonując łącznie ponad 1800 kilometrów. Co prawda nie udało mu się obejrzeć meczu 9INE w play-offach Majora, ale i tak swój cel osiągnął. Już na końcowych kilometrach mógł liczyć na wsparcie swojego serdecznego kumpla – Fallena.

Pod tweetem Pashy, w którym poinformował o ostatecznym dotarciu do Paryża, pojawił się ogrom odpowiedzi z gratulacjami. Sukces Jarka docenił nawet oficjalny profil Counter-Strike’a!

Nie mogło również zabraknąć komentarza ze strony Izaka, który nazwał Pashę tytanem i prawdziwym, światowym ambasadorem esportu.

Gratulacje spłynęły również od organizacji Virtus.Pro, z którą przecież Pasha jest najbardziej kojarzony.

Janusz “Snax” Pogorzelski skomentował sukces Jarka w krótkich słowach – “Szef jak zawsze”

Miłe słowa spłynęły także od Thorina. Anglik nazwał Jarka jedną z najlepszych osób jakie esport kiedykolwiek widział.

Grafitti dla Pashy?

Jacob “Pimp” Winneche, znany duński analityk zasugerował, że Pasha za swój wyczyn zasłużył na specjalne graffiti na jednym z rowerów ulokowanych na mapie Inferno!

Za rok Pasha pojedzie do Kopenhagi?

Łukasz “Hermes” Pożyczek postanowił zasugerować Jarkowi, żeby na pierwszy turniej rangi Major w Counter-Strike 2 również udał się rowerem. Do Kopenhagi Pasha ma niecałe 1000km, a Hermes dorzucił również propozycję przejechania kilku kilometrów na rowerze wodnym. Jarek w odpowiedzi kazał szykować się na to, więc kto wie, może w przyszłym roku czeka nas powtórka z rozrywki?

Nie tylko esport podziwia Jarka

Głosy uznania dla Pashy płyną nie tylko z świata esportu – gratulacje złożył m.in. Kanał Sportowy, którego Jarek był gościem w 2022 roku.