Respawn.pl

Zywoo miał przewidziany triumf na Majorze w CS:GO?

Autor: Maks Bartosik
Zywoo

Czy zwycięstwo Vitality na ostatnim Majorze w CS:GO było zapisane w gwiazdach? Jest to możliwe – gracze odkryli, że Zywoo może coś mieć z tym wspólnego!

Wielki finał BLAST.tv Major Paris 2023 padł łupem francusko-duńskiego składu Vitality, którego gwiazdą jest rzecz jasna snajper zespołu – Zywoo. Francuz otrzymał również tytuł MVP całego turnieju, na który snajper Vitality zdecydowanie zasłużył. A co jeśli powiemy Wam, że Zywoo był prawdziwym “The chosen one”?

Francuski snajper urodził się 9 listopada 2000 roku. Wiecie co wydarzyło się tamtego dnia? Premierę miała pierwsza wersja Counter-Strike’a. Jeśli przyjrzymy się temu dokładnie, to Zywoo urodzony w dniu premiery Counter-Strike, wygrał właśnie ostatni turniej rangi Major w wersji Global Offensive.

Określenie “The chosen one” w stosunku do Zywoo mocno przyjęło się na scenie CS:GO i Francuski snajper jest teraz przez prawie każdego nazywany wybrańcem. Patrząc na jego grę podczas BLAST.tv Major Paris 2023 i to, jak on i cały zespół Vitality trafił z formą, faktycznie można stwierdzić że mieli ten triumf zapisany w gwiazdach. Albo po prostu się do tego turnieju świetnie przygotowali…