Respawn.pl

1 vs 1 zamiast standardowej dogrywki? Oficjalny profil CSGO na Twitterze z ciekawą propozycją!

Autor: Michał Maćkowski
CSGO

CSGO potrzebuje pewnych zmian, a ostatnia propozycja oficjalnego profilu gry na Twitterze wygląda naprawdę ciekawie. Zamiast standardowej dogrywki profil proponuje pięć rund jeden na jeden. 

Gracze czekają na konkretne zmiany w CSGO, z naciskiem na wprowadzenie 128 tick czy silniku Source 2, co spowodowałoby spore zmiany. Jednak ostatnie decyzje ze strony Valve można zaliczyć do udanych, a najnowsza propozycja oficjalnego profilu gry na Twitterze aż prosi się o przetestowanie.

Dogrywka w postaci 1 na 1 w CSGO

Z okazji finału Mistrzostw Świata w Piłkę Nożną, gdzie Argentyna pokonała po rzutach karnych reprezentację Francji, oficjalny profil CSGO na Twitterze zaproponował ciekawą alternatywę dla znanej nam dogrywki w grze. Zamiast dogrywki złożonej z sześciu rund, profil zaproponował  pojedynki jeden na jeden.

Przeczytaj więcej – powstała nowa gra podobna do CS:GO na silniku Source!

Dogrywka polegałaby na pojedynkach jeden na jeden, które rozgrywaliby przeciwko sobie gracze, którzy zakończyli regulaminowy czas na tej samej pozycji w tabeli. To oznaczałoby, że pojedynek rozgrywaliby między sobą między innymi gracze, którzy zajęli pierwsze miejsce. Być może nieco lepszy rozwiązaniem byłoby dopasowywanie graczy zależnie od ilości eliminacji. Wiemy, że największa ilość fragów nie zawsze gwarantuje pierwsze miejsce, ze względu na dodatkowe punkty za asysty czy podłożenie/rozbrojenie bomby.

Co na to społeczność?

Społeczność CSGO pod wpisem zdecydowanie ciepło przyjęło propozycję profilu na zmianę dogrywki. Wpis trzy dni po publikacji osiągnął prawie 29 tysięcy serduszek, a gracze już podrzucają dodatkowe pomysły. Być może Valve zdecyduje się na taką zmianę przy ewentualnym wprowadzeniu nowej operacji.