Respawn.pl

1Win i Falcons z pierwszymi wygranymi na europejskim RMR!

Autor: Maks Bartosik

Za nami kolejne mecze podczas grupy A europejskiego RMR. Tym razem na serwerze mogliśmy oglądać starcia pomiędzy Sprout i Falcons oraz Bad News Eagles i 1Win.

Dwa kolejne niezwykle emocjonujące mecze podczas europejskiego RMR już za nami. W starciach rozgrywanych o godzinie 14 Sprout podejmowało Team Falcons, a rosyjskie 1Win mierzyło się z Bad News Eagles.

Sprout – Team Falcons

Pojedynek pomiędzy Sprout i Francuzami z Falcons rozgrywany był na mapie Ancient. Początek meczu zdecydowanie należał do francuskiej formacji, która grając po stronie CT wyszła na prowadzenie 8:0 i pewnie zmierzała po pierwszą wygraną na RMR. Sprout nie złożyło jednak broni i zdołało zmniejszyć stratę do pięciu rund, przechodząc do defensywy z wynikiem 5:10.

W defensywie europejski skład radził sobie już o wiele lepiej i po chwili zbliżył się do rywali na zaledwie jeden punkt przy wyniku 9:10. Falcons zdołało jednak odskoczyć na dwie rundy przewagi i mimo prób Sprout, ta utrzymywała się aż do wyniku 13:11. Wtedy Francuzi złapali momentum i zdobyli dwie kolejne rundy, zapewniając sobie cztery punkty meczowe przy wyniku 15:11. Sprout zdołało obronić tylko jeden z nich i już po kolejnej rundzie to Falcons mogło cieszyć się z wygranej.

Bad News Eagles – 1win

W drugim spotkaniu Bad News Eagles podejmowało rosyjskie 1Win na mapie Mirage. Kosowska formacja świetnie weszła w mecz, wychodząc na prowadzenie 7:1 po stronie antyterrorystów. Jednak mimo wyraźnego prowadzenia, juanflatroo i spółka nie zdołali wygrać pierwszej części spotkania, gdyż rosyjska formacja odrobiła straty i wyszła nawet na prowadzenie 8:7.

Po zmianie stron i przejściu do defensywy zespół dowodzony przez Boombl4, mimo przegrania dwóch pierwszych rund dalej kontynuował swoją świetną grę z końcówki pierwszej części spotkania, powiększając swoje prowadzenie do 13:9. BNE nie było w stanie w żaden sposób odpowiedzieć Rosjanom, którzy już po chwili cieszyli się z wygranej 16:9.

Więcej informacji o BLAST.tv Europe RMR A znajdziecie w naszej specjalnej relacji.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.