Respawn.pl

9INE gra o BLAST Premier! W grze także Honoris oraz AGO

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Niedziele nie będzie wolna dla wszystkich polskich zespołów. Honoris oraz AGO stoczą boje w turniejach z serii CCT,  a przed 9INE decydująca rywalizacja o BLAST Premier.

Niedziela nie będzie bez emocji związanych z polskim drużynami CS:GO, które czekają ważne spotkania na scenie międzynarodowej. W grze łącznie zobaczymy trzy formacje znad Wisły, jednak najciekawiej zapowiada się rywalizacja 9INE.

Czy 9INE zagra na BLAST Premier? Dzisiaj wszystko się wyjaśni

Oczy polskich kibiców skierowane są dzisiaj głównie na rozgrywki RES Western European Masters Spring 2023, gdzie walka toczy się o jedno miejsce na BLAST Premier Spring Showdown. W rywalizacji o miejsce w tych prestiżowych rozgrywkach pozostały cztery drużyny, w tym 9INE, które wygrało grupę A. Ekipa Wiktora “mynio” Kruka na pewno dzisiaj rozegra półfinał turnieju przeciwko Endpoint. W międzynarodowej formacji oglądać możemy Miłosza “mhL” Knasiaka. Przegrany pojedynku pożegna się z marzeniami o grze na BLAST Premier, natomiast zwycięzca w finale, który odbędzie się jeszcze dzisiaj, zagra z wygranym meczu GamerLegion a ALTERNATE aTTax.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ – Koguty zamieniają się w Jastrzębie! AGO bierze pod skrzydła graczy los kogutos

AGO i Honoris grają w turniejach CCT

Nie tylko 9INE nie będzie miało wolnej niedzieli. Swoje spotkania zaplanowane mają także gracze Honoris oraz nowa ekipa AGO. Formacja Wiktora “TaZa” Wojtasa w ramach trzeciego sezonu CCT Sourth Europe awansowała do fazy pucharowej z bilansem 3-0 i dzisiaj rozpoczyna walkę w play-offach. Przed Honoris pojedynek ze szwedzkim EYEBALLERS. Natomiast w kwalifikacjach do drugiego sezonu CCT West Europe Series nowa drużyna jastrzębi zagra na początek z GenOne.

Harmonogram spotkań