Respawn.pl

Koguty zamieniają się w Jastrzębie! AGO bierze pod skrzydła graczy los kogutos

Autor: Michał Maćkowski
AGO, los kogutos

Ostatnie plotki odnalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. AGO oficjalnie ogłosiło, że do gniazda wleciały koguty, czyli gracze grający wcześniej pod nazwą los kogutos. 

AGO po rozstaniu się z czterema zawodnikami, dotychczasowym prezesem otwiera nowy rozdział w swojej historii. Do gniazda przyszły bowiem koguty, które od teraz będą odziane w jastrzębie trykoty i reprezentować będą organizację na polskiej jak i międzynarodowej scenie CS:GO.

Koguty to teraz Jastrzębie! AGO powraca na scenę CS:GO

Niedługo musieliśmy czekać na powrót AGO na scenę CS:GO. Polska organizacja początkiem lutego poinformowała o rozstaniu się z czterema zawodnikami, a najprawdopodobniej Damian “Furlan” Kisłowski i Grzegorz “jedqr” Jędras, którzy jeszcze są pod barwami jastrzębi, też niedługo oficjalnie wyfruną z gniazda. To jednak organizacja nie tylko w ostatnim czasie pożegnała zawodników, ale także dotychczasowego prezesa Macieja Opielskiego.

Po miesiącu nieobecności do organizacji dołączają gracze znani dotychczas pod nazwą los kogutos. Koguty to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ekip, która do tej pory nie posiadała pełnoprawnej organizacji. Od teraz gracze będą mieli okazję już pod barwami AGO rozwinąć skrzydła w dotychczasowym składzie, w jakim grali.

Nowy skład AGO wygląda następująco

  • Wojciech “darchevile” Klęba
  • Karol “Enzo” Lasota
  • Martin “maaryy” Nakonieczny
  • Mateusz “asran” Niewiatowski
  • Tomasz “tomiko” Uroda

Debiut w nowej organizacji nieudany

Za nowymi zawodnikami AGO już pierwsze spotkanie. Niestety Polacy w ramach ESEA Advanced musieli uznać wyższość europejskiej formacji The Prodigies, która wygrała na Nuke 16:11. Miejmy nadzieję, że nie najlepszy początek w nowych barwach już niedługo zamieni się w serię cennych zwycięstw.