Respawn.pl

Oficjalnie duże zmiany w AGO; Czterech zawodników opuszcza organizację!

Autor: Michał Maćkowski

Drugi miesiąc 2023 roku AGO rozpoczęło ważną informacją. Oficjalnie z organizacją pożegnało się czterech zawodników CS:GO i jedynie na podkładzie zostali Damian “Furlan” Kisłowski oraz Grzegorz “jedqr” Jędras.

O potencjalnych zmianach w AGO mogliśmy usłyszeć już w styczniu i faktycznie roszady w zespole CS:GO nadeszły. Najpierw z drużyną pożegnał się dotychczasowy trener Mikołaj “miNirox” Michałków, a teraz organizacja pożegnała aż czwórkę zawodników.

Furlan ostatnim zawodnikiem AGO

AGO aktualnie jest jedną z nielicznych organizacji w Polsce, która w trwającym już sezonie nie ma oficjalnie składu CS:GO. Po ponad pięciu latach z organizacją pożegnał się trener, a również nadeszła pora na zawodników. Jastrzębie poinformowały o pożegnaniu: Eryka “leman” Kocęba, Michała “snatchie” Rudzkiego, Tomasza “phr” Wójcika oraz rezerwowego Miłosza “sh3nanigan” Klimczaka.

W zespole AGO pozostało na ten moment tylko dwóch zawodników. Mowa tutaj o Damianie “Furlan” Kisłowskim, który reprezentuje barwy jastrzębi od 2017 roku oraz o Grzegorzu “jedqr” Jędrasie grającym w zespole od kwietnia zeszłego roku. Na ten moment nie wiemy, co dalej z zespołem i czy organizacja zdecyduje się na międzynarodową formację.

Ostatnie plotki, które krążyły po polskiej scenie mówiły o potencjalnym zakontraktowaniu przez AGO nowego zespołu Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego. To jednak co ważne, w organizacji nadal pozostało dwóch zawodników, co może oznaczać, że jastrzębie planują budować skład na podstawie Grzegorza i Damiana lub gracze mają jeszcze aktualne kontrakty.

Aktualny skład AGO wygląda następująco:

  • Damian “Furlan” Kisłowski
  • Grzegorz “jedqr” Jędras