Respawn.pl

Strona główna » Koniec ponad pięcioletniej przygody – miNirox żegna się z AGO

Koniec ponad pięcioletniej przygody – miNirox żegna się z AGO

Autor: Michał Maćkowski
minirox, AGO

Pewna epoka w AGO właśnie się zakończyła. Oficjalnie z zespołem pożegnał się dotychczasowy trener drużyny CS:GO Mikołaj “miNirox ” Michałków.

Wiele na to wskazuje, że w AGO szykuje się potężna rewolucja, która dotknie cały skład CS:GO. Dwa tygodnie temu na światło dzienne wyszła plotka, która sugeruje przesunięcie dotychczasowych zawodników na ławkę rezerwową, co nieco potwierdza dzisiejsza informacja. Z organizacją pożegnał się trener Mikołaj “miNirox” Michałków.

AGO bez trenera CS:GO

Oficjalnie dzisiaj szeregi organizacji opuścił Mikołaj “miNirox” Michałków, który ponad pięć lat spędził w AGO. Trzeba przyznać, że Mikołaj był jednym z głównych filarów każdego zespołu, jaki mogliśmy widzieć od tamtej pory w organizacji.

Na ten moment wiemy, że Mikołaj jako pierwszy oficjalnie opuszcza gniazdo i poszukuje nowych wyzwań, o czym wspomniał w specjalnym oświadczeniu, w którym podziękował także organizacji, zawodnikom z którymi miał okazję współpracować oraz kibicom.

Po ponad pięciu latach przyszedł czas na coś nowego. Nowe wyzwania – nowe możliwości, nie traktuje tego momentu jak pożegnania lecz bardziej chwilowego “odpoczynku”, a także możliwości sprawdzenia nowych wyzwań, które czekają zarówno mnie jak i organizację AGO w 2023 roku!  – czytamy w oficjalnym oświadczeniu

Co dalej?

Na ten moment nie wiemy, co dalej ze składem AGO w CS:GO, jednak plotki mówią o zainwestowaniu w międzynarodowy zespół z Januszem ‘Snaxem” Pogorzelskim na czele. Nie wiemy także oficjalnie, co zrobią zawodnicy na ten moment związani jeszcze z organizacją. Więcej na ten temat powinniśmy dowiedzieć się niebawem.