Respawn.pl

9INE i Anonymo walczą o kolejne zwycięstwa w Counter-Strike 2

Autor: Michał Maćkowski
Kylar, 9INE

Środek tygodnia nie będzie nudny dla fanów polskiego Counter-Strike 2. W akcji ujrzymy dzisiaj 9INE i Anonymo, które czekają pojedynki w międzynarodowych rozgrywkach. 

Anonymo walczy o kwalifikacjach do kolejnego turnieju Counter-Strike 2

Jako pierwsi z polskich drużyn na serwerze zameldują się gracze Anonymo, którzy powalczą o awans do  YaLlla Compass Fall 2023. Aktualnie Polacy z bilansem 2-1 są krok od awansu do głównego turnieju, gdzie pula nagród ma wynieś 25 000$. Jednak aby już dzisiaj świętować awans należy pokonać szwedzkie Alliance. W przypadku porażki polska formacja będzie miała jeszcze jedną i ostatnią okazję na awans.

9INE z nawrotem w składzie idzie po kolejne zwycięstwo

Mija pierwszy tydzień od odsunięcia Wiktora “mynio” Kruka od składu 9INE. Od tamtej pory polska formacja rozegrała dwa pojedynki z trenerem – Piotrem “nawrotem” Nawrockim i co ciekawe, obydwa wygrała, pokonując 1WIN i Sinners. Wszystko w ramach ESL Challenger League. Dzisiaj przed Polakami kolejne spotkanie w tych rozgrywkach i szansa na zgarnięcie trzeciego zwycięstwa z rzędu. Tym razem rywalami naszych rodaków będą gracze Loooking4Org, którzy wczoraj zaskoczyli w tych samych rozgrywkach i pokonali faworyzowane Monte.

Harmonogram spotkań na dziś