Respawn.pl

9INE i Let us cook walczą o półfinał międzynarodowego turnieju; W grze także Honoris oraz NAVI Javelins

Autor: Michał Maćkowski
Snax, Let us cook

Czwartek zapowiada się bardzo dobrze dla fanów polskiego CS:GO. W akcji ujrzymy bowiem cztery formacje znad Wisły, w tym Let us cook, które wczoraj wyeliminowało fnatic. 

Wczorajszy dzień przyniósł niesamowicie wiele emocji polskim kibicom CS:GO. Mimo, że Honoris i AGO przegrały swoje spotkania, to 9INE i Let us cook nie zawiodły. Ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego do późnych godzin wieczornych walczyło z fnatic i ostatecznie wyrzuciło legendarną organizację z turnieju.

9INE i Let us cook grają o półfinał CCT North Europe Series 4

Dwie polskie formacje wciąż walczą w fazie pucharowej czwartego sezonu CCT North Europe Series. Wczorajszy dzień dla fanów polskiego CS:GO przyniósł niesamowicie sporo emocji. Najpierw w 1/16 play-offów, 9INE wyeliminowało Nexus, a na koniec Let us cook wykopało fnatic. Przed obydwoma zespołami dzisiaj kolejne wyzwania. Równo o 10:00 na serwerze zameldują się gracze 9INE, których czeka starcie z bułgarskim 500. Natomiast o 16:00 ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego stoczy bój z Monte.

Honoris powalczy o przełamanie złej passy, a NAVI Javelins o drugie zwycięstwo 

Do akcji wkroczą także inne formacje znad Wisły. Z nożem na gardle i złą passą będą musieli się zmierzyć dzisiaj reprezentanci Honoris. Zespół Wiktora “TaZa” Wojtasa przegrał ostatnie cztery spotkania, a na dodatek w turnieju BetBoom Playlist Urbanistic nie ma już miejsca na błędy. Polski zespół aktualnie posiada bilans 1-2 i o utrzymanie w rozgrywkach powalczy z zespołem Karola “rallena” Rodowicza – Into the Breach.

W akcji ujrzymy także ponownie NAVI Javelins, które czeka drugie spotkanie w ramach trzeciego sezonu ESL Impact. W pierwszym pojedynku polskie zawodniczki pokonały reprezentantki G2. Dzisiaj rywalkami Polek będą Rosjanki grające pod barwami Angels.

Harmonogram spotkań na dziś