Respawn.pl

9INE nie pojedzie na turniej CS2 do Dubaju, ale pozytywnie zaskoczyło kibiców!

Autor: Michał Maćkowski
9ine goofy

Zakończyły się zamknięte kwalifikacje do BetBoom Dacha 2023, gdzie niestety 9INE w ostatnim meczu nie wywalczyło awansu na turniej CS2 w Dubaju. Mimo braku awansu, kibice jak i sami gracze pozytywnie oceniają występ w rozgrywkach.

9INE walczyło, ale nie pojedzie na turniej CS2 w Dubaju

Kwalifikacje do BetBoom Dacha 2023 już za nami i mimo braku szczęśliwego zakończenia, mamy z czego się cieszyć. 9INE nie awansowało na główny turniej, ale pokazało kawał dobrego Counter-Strike 2, co powinno cieszyć kibiców, ze względu  dopiero na początek gry po zmianie w składzie.

9INE w ostatnich dniach rywalizowało w zamkniętych eliminacjach do BetBoom Dacha 2023, czyli turnieju CS2 w Dubaju, w którym pula nagród wyniesie aż 300 000$. Polacy już na początku rozgrywek utrudnili sobie drogę , bowiem przegrali ze Spirit. To jednak gra w dolnej drabince nie zaszkodziła naszym rodakom, którzy najpierw wyeliminowali FORZE, a następnie faworyzowane Apeks.

Przeczytaj więcej – Kuben dołączy do Dychy w ENCE?

W decydującym meczu o awans 9INE ponownie zmierzyło się ze Spirit. Nie ma co ukrywać, że rosyjska formacja jest w gazie i prezentuje naprawdę wysoką formę. To jednak dziewiątki rozpoczęły decydujący mecz od zwycięstwa na Nuke 19:16. Niestety potem było już tylko gorzej i to Spirit nieco zdominowało polski zespół, wygrywając Mirage do siedmiu i pieczętując zwycięstwo oraz awans na Anubis do  pięciu.

Fajny performance z naszej strony

Trzeba przyznać, że 9INE zaskoczyło w kwalifikacjach do BetBoom Dacha 2023. Mało kto się spodziewał, że drużyna tuż po zmianie zawodnika i rozpoczęciu dowodzenia przez Olka “hadesa” Miśkiewicza zajdzie do półfinału zamkniętych kwalifikacji. Miejmy nadzieję, że kolejne rozgrywki będą coraz lepsze w wykonaniu polskiego zespołu.