Respawn.pl

9INE powalczy dziś o pozostanie w kwalifikacjach do turnieju w Dubaju

Autor: Michał Maćkowski
Kylar, 9INE

Niedziela dla kibiców 9INE nie będzie nudna. Polska formacja zagra bowiem swój drugi i miejmy nadzieję nie ostatni mecz w kwalifikacjach do turnieju w Dubaju. To jednak nie koniec emocji na dziś!

9INE walczy o turniej w Dubaju

Niedziela dla polskich kibiców Counter-Strike 2 nie będzie nudna i zacznie się naprawdę ciekawie. 9INE w składzie z Jakubem “jcobbb” Pietruszewskim powalczy o pozostanie w kwalifikacjach do turnieju w Dubaju. Dodatkowo polskich kibiców czeka walka o ostatnie miejsce na finałach Polskiej Ligi Esportowej.

Jako pierwsi na serwerze dzisiaj zameldują się gracze 9INE, którzy już o 14:30 zagrają swoje drugie spotkanie w ramach zamkniętych kwalifikacji do BetBoom Dacha 2023. Pierwsze spotkanie nie poszło po myśli naszych rodaków i padło łupem Spirit i które czeka już w półfinale. Jednak aby ponownie zmierzyć się z Rosjanami, Polaków czeka niełatwa przeprawa, która najpierw składa się z FORZE. To właśnie dzisiaj rosyjska formacja będzie rywalem naszych rodaków o być albo nie być w grze o wyjazd na turniej w Dubaju.

Dwóch chętnych, jedno miejsce w finale Polskiej Ligi Esportowej

Nieco później, bo o 18:00 polskich kibiców czeka starcie Illuminar z ThunderFlash w ramach finału dolnej drabinki Polskiej Ligi Esportowej. Stawką tego spotkania jest awans na finały lanowe, gdzie czekają już gracze PGE Turów Zgorzelec.

Harmonogram spotkań polskich drużyn na dziś