Respawn.pl

9INE poznało rywali podczas Brazy Party 2023 – na start Polacy zagrają z Imperial!

Autor: Maks Bartosik

Organizatorzy turnieju Brazy Party 2023 ogłosili pełną listę uczestników i podział na grupy. 9INE czekają spotkania z naprawdę trudnymi rywalami!

Brazy Party 2023 startuje już w najbliższą środę, 26 kwietnia. W rozgrywkach online weźmie udział szesnaście zespołów z całego świata, w tym Cloud 9, Astralis, OG czy 9INE. W piątek organizatorzy w postaci Relog Media ogłosili komplet informacji związanych z turniejem, który rozpocznie się już za cztery dni.

Kto zagra podczas Brazy Party 2023

Pierwsze szczegóły o Brazy Party 2023 poznaliśmy w marcu, gdy ogłoszono turniej i pierwsze drużyny, które na nim wystąpią. Wśród zaproszonych zespołów były wtedy Astralis, OG, BIG, SAW, Imperial, Eternal Fire, Sprout, GODSENT oraz Tyloo. Brakowało więc jeszcze sześciu drużyn, które poznaliśmy właśnie w piątek.

Do wspomnianej dziesiątki dołączyły w piątek paiN, 00Nation, podopieczni Kubena z Apeks, GamerLegion dowodzone przez Siuhego i Into The Breach z Rallenem w składzie. Szesnastą drużyną która weźmie udział w rozgrywkach z pulą nagród 333 tysięcy dolarów zostało ENCE, w barwach którego występuje Dycha.

Dodatkowo okazało się, że chińskie Tyloo nie przystąpi do rozgrywek, a w ich miejsce organizatorzy zaprosili rosyjskie Cloud 9.

Pełna lista uczestników Brazy Party 2023:

Europe OG
Denmark Astralis
Germany BIG
Turkey Eternal Fire
Poland 9INE
Portugal SAW
Brazil Imperial
Europe Sprout
Sweden GODSENT
Brazil 00Nation
Brazil PaIN Gaming
Europe Apeks
Europe GamerLegion
Europe Into The Breach
Europe ENCE
Russia Cloud 9

Ciężka grupa 9INE

Poznaliśmy również podział na grupy. W związku z tym, że w turnieju bierze udział szesnaście zespołów, organizatorzy zdecydowali się podzielić je na cztery grupy po cztery zespoły. 9INE trafiło do grupy D, w której znalazły się także Cloud 9, Imperial oraz Sprout.

Skład grupy 9INE podczas Brazy Party 2023:

  • Poland 9INE
  • Russia Cloud 9
  • Brazil Imperial
  • Europe Sprout

Kiedy gra 9INE

Polacy jako że znaleźli się w grupie D, to swój pierwszy mecz rozegrają drugiego dnia turnieju – w czwartek 27 kwietnia. 9INE zmierzy się w nim z brazylijskim Imperial, a start spotkania zaplanowany jest na godzinę 20:00. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Relog Media.

Kiedy grają pozostali Polacy

F1ku i jego OG trafiło do grupy A, w której znaleźli się także gracze GODSENT, Eternal Fire oraz podopieczni Kubena z Apeks. Styko i spółka swoje zmagania rozpoczną od meczu z Eternal Fire, który zaplanowany jest na środę na godzinę 11:00. Natomiast formacja F1ku tego samego dnia zmierzy się z GODSENT. Początek meczu o godzinie 17:00.
Into The Breach z Rallenem w składzie trafiło do grupy B razem z paiN, BIG i 00Nation. Brytyjska formacja w pierwszym meczu podejmie brazylijskie paiN, a mecz odbędzie się w środę o godzinie 14:00.
Z kolei ENCE z Dychą w składzie powalczą w grupie C z Astralis, SAW i GamerLegion dowodzonym przez Siuhego. ENCE pierwszy mecz zagra w czwartek o 17:00 przeciwko SAW, a GamerLegion o 11:00 podejmie Astralis.

Format rozgrywek

Wszystkie spotkania podczas Brazy Party 2023 będą rozgrywane w formacie Best Of Three, do dwóch wygranych map. Pary w pierwszej kolejce wylosowali organizatorzy, natomiast w drugiej kolejce przegrani pierwszych meczów zmierzą się ze sobą w spotkaniu o być albo nie być, a zwycięzcy zagrają o awans z pierwszego miejsca. Natomiast w trzeciej kolejce czekają nas spotkania decydujące pomiędzy drużynami z bilansem 1:1.

Faza pucharowa Brazy Party 2023 zostanie rozegrana w formie drabinki zaczynającej się od ćwierćfinałów. Wszystkie mecze ćwierćfinałowe zostaną rozegrane w poniedziałek 1 maja, półfinały we wtorek 2 maja, a wielki finał zaplanowany jest na środę 3 maja na godzinę 20:00. Zwycięzca wielkiego finału otrzyma na swoje konto 133 tysiące dolarów.