Respawn.pl

9INE poznało swoich rywali z fazie play-in IEM Cologne!

Autor: Michał Maćkowski
hades, 9INE

Już za jedenaście dni wystartuje kolejny duży turniej z udziałem polskiego zespołu! 9INE czeka bowiem rywalizacja w ramach IEM Cologne, gdzie na start zmierzy się z zespołem po całkowitej przebudowie.

Czekają nas emocje na najwyższym poziomie, a to wszystko z udziałem w pełni polskiego zespołu oraz Polaków grających w międzynarodowych zespołach. IEM Cologne to jedne z ostatnich rozgrywek w CS:GO, a na dodatek jedne z najbardziej prestiżowych na świecie!

9INE poznało drabinkę fazy play-in na IEM Cologne

Oczywiście Polscy kibice największą uwagę będą skupiać na zawodnikach 9INE, przed którymi to kolejny duży występ. Polska formacja już po przerwie wakacyjnej zdążyła awansować na finały Gamers8 z pulą nagród miliona dolarów. Teraz jednak nie mówimy o kwalifikacjach, a turnieju lanowy i to na dodatek jednym z najbardziej prestiżowych na świecie.

Walkę o występ w katedrze CS:GO w Kolonii 9INE będzie musiało się mocno postarać. Na start Polacy fazy play-in zmierzą się z OG, w którym występuję Maciej “F1KU” Miklas. Międzynarodowa formacja podczas przerwy wakacyjnej przeszła gruntowne zmiany, które podczas wygranych przez Polaków kwalifikacji nie przyniosły początkowo oczekiwanych rezultatów.

SKORZYSTAJ Z BONUSU 800 PLN: Obstawiaj ciekawe mecze CS:GO ze specjalnym bonusem wynoszącym nawet 800 w BetX!

To jednak w fazie play-in zobaczymy zdecydowanie więcej Polaków, bowiem swój debiut w zespole MOUZ zaliczy Kamil “siuhy” Szkaradek. Polak powrócił na stare-nowe śmieci, bowiem wcześniej reprezentował akademię mysz. Teraz przed Polakiem kolejne wyzwanie w karierze, a na start nowej przygody zmierzy się z TheMongolz! Opórcz 9INE, OG oraz MOUZ w play-inach zobaczymy także Monte z kRaSnaLem, które podejmie Imperial oraz Into the Breach z Rallenem przeciwko Ninjas in Pyjamas. Na koniec pierwszych spotkań play-inów do gry wkroczy także Mateusz “mantuu” Wilczewski grający w barwach BIG.

Harmonogram pierwszych spotkań w fazie play-in IEM Cologne

MOUZ vs TheMongolz 14:30
Into the Breach vs Ninjas in Pyjamas 14:30
fnatic vs Complexity 15:45
9INE vs OG 15:45
Monte vs Imperial 17:00
Liquid vs Astralis 17:00
Grayhound vs FURIA 18:15
Apeks vs BIG 18:15

Osiem miejsc, szesnastu chętnych

Faza play-in, która rozegrana zostanie w systemie podwójnej eliminacji, rozpocznie się już 26 lipca, a szesnaście zespołów powalczy o osiem miejsc w głównych rozgrywkach IEM Cologne. W niej na swoich rywali czekają już między innymi gracze ENCE na czele z Pawłem “dycha” Dychą!