Respawn.pl

9INE poznało swoją grupę podczas ESL Pro League S18!

Autor: Maks Bartosik
9INE

Dopiero co informowaliśmy o tym, że 9INE otrzymało zaproszenie do ESL Pro League, a teraz poznaliśmy grupę Polaków w nadchodzącym sezonie CS’owej Ligi Mistrzów. Z kim zagrają Polacy?

Tuż przed godziną 17:00 ESL oficjalnie ogłosiło kolejnych uczestników osiemnastego sezonu ESL Pro League. Wśród zaproszonych zespołów było m.in. polskie 9INE, które kwalifikacje do EPL otrzymało na podstawie rankingu ESL. Więcej o zaproszeniu Polaków do CS’owej Ligi Mistrzów możecie przeczytać w tym artykule.

9INE poznało rywali w CS’owej lidze mistrzów!

Chwilę temu ESL ogłosiło także podział na grupy w osiemnastym sezonie ESL Pro League. 9INE wylądowało w grupie D, w której oprócz Polaków, znalazły się Cloud 9, G2 Esports, Team Liquid, Complexity Gaming, Virtus.Pro oraz Lynn Vision. Ostatni, ósmy slot w tej grupie nie został jeszcze wyłoniony i przypadnie najprawdopodobniej drużynie z południowoamerykańskich kwalifikacji.

Pełny podział na grupy osiemnastego sezonu ESL Pro League możecie zobaczyć poniżej:

Rozgrywki osiemnastego sezonu ESL Pro League wystartują 30 sierpnia i potrwają lekko ponad miesiąc. W puli nagród znalazło się 850 tysięcy dolarów, a wszystkie spotkania zostaną rozegrane na turnieju LANowym na Malcie. Zwycięzca oprócz 200 tysięcy dolarów nagrody otrzyma także zaproszenie na światowe finały BLAST oraz IEM Katowice 2024!