Respawn.pl

9INE rozpoczyna przygodę z Roobet Cup 2023!

Autor: Michał Maćkowski
9ine goofy

Już dzisiaj jedyny polski zespół w Roobet Cup 2023, czyli 9INE rozpocznie swoją przygodę z turniejem, w którym pula nagród wynosi ćwierć miliona dolarów. Na start walka z Astralis!

9INE zaczyna walkę w Roobet Cup 2023

Czas na kolejne emocje związane z 9INE, które stara się wrócić na odpowiednie tory. Dzisiaj ku temu będzie kolejna świetna okazja, bo dla Polaków rozpoczyna się przygoda w Roobet Cup 2023, gdzie w puli nagród znajduje się aż ćwierć miliona dolarów. Na start naszych rodaków czeka nie lada wyzwanie.

9INE na początek rozgrywek zmierzy się z Astralis, dla którego będzie to pierwszy oficjalny pojedynek w Counter-Strike 2. Z pewnością kibice duńskiej formacji są ciekawi, jak drużyna spiszę się w pierwszym meczu w nowej wersji gry. Natomiast kibice 9INE mogą mieć małe wątpliwości, bo wczoraj polska formacja nie popisała się w internetowych rozgrywkach i nie znajduje się aktualnie w najwyższej formie. Mimo to, spotkane z udziałem Polaków będzie bardzo interesujące!

Nie samym 9INE żyjemy

W Roobet Cup 2023 oglądać będziemy mogli także wielu Polaków w międzynarodowych formacjach. Tak o to w tym samym momencie co 9INE na serwerze zameldują się Monte i OG, w których oglądać możemy odpowiednio w tej samej kolejności Szymona “kRaSnaLa” Mrozka oraz Macieju “F1KU” Miklasa.

Po pierwszych spotkaniach także czekają nas emocje, bowiem BIG, w którym oglądać możemy Mateusza “mantuu” Wilczewskiego podejmie Apeks. Niemiecka formacja z polskim zawodnikiem wczoraj wygrała ósmy sezon CCT North Europe Series. Wszystkie spotkania rozegrane zostaną w systemie BO3.

Harmonogram spotkań Roobet Cup 2023

Wszystkie informacje o Roobet Cup 2023 można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.