Respawn.pl

9INE rozważa aktualnie tylko polskich zawodników za mynia

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Wczoraj fanów 9INE i całej polskiej sceny obiegła informacja dotycząca zmiany w najlepszym polskim zespole. Teraz wiemy nieco więcej, co planuje zespół!

9INE szuka tylko polskich zawodników

Spodziewane nieco zmiany w 9INE nadeszły, a ze składem pożegnał się prowadzący – Wiktor “mynio” Kruk. Po dziewięciu miesiącach bez zmian, nadeszło jednak rozstanie. Wczoraj skład dziewiątek w ESL Challenger League załatał trener – Piotr “nawrot” Nawrocki. Spotkanie przeciwko 1WIN co ciekawe zostało wygrane przez Polaków.

Informacja o odsunięciu mynia na ławkę rezerwową spowodowała lawinę komentarzy i pierwsze małe przypuszczenia, kto mógłbym zastąpić Wiktora w składzie. Na ten moment nie padły żadne konkretne nazwiska, ale jeden z właścicieli organizacji podał, za kim rozgląda się zespół.

Na Discordzie organizacji jeden z właścicieli przekazał, że aktualnie zespół rozgląda się tylko i wyłącznie za polskim zawodnikiem. Problem jednak w tym, że opcji aktualnie na polskim podwórku zbyt wiele nie ma, szczególnie kiedy mówimy o dowodzących. Z pewnością ciekawą alternatywą za mynia byłbym Janusz “Snax” Pogorzelski, który jednak niedawno na zasadzie transferu przeniósł się z Pompa Team do GamerLegion.