Respawn.pl

9INE wraca do gry po IEM Cologne! W grze także polskie orki oraz Anonymo

Autor: Michał Maćkowski
9ine hades

Polskie zespoły ochoczo stawią się na serwerze CS:GO w środku tygodnia. W środę w akcji zobaczymy 9INE, Anonymo oraz ORKS.

Nie będzie nudno polskim kibicom w środku tego tygodnia. Polskie drużyny licznie biorą udział w rozgrywkach internetowych, a do gry po nie najgorszym występie na IEM Cologne wraca 9INE. Łącznie dzisiaj w grze zobaczymy jeszcze trzy polskie formacje.

9INE wraca do rywalizacji

Jako pierwsi na serwerze zameldowali się dzisiaj gracze ThunderFlash, którzy CCT East Europe Series 1. Spotkanie z udziałem naszych rodaków zaczęło już o 10. To jednak jako kolejni na serwerze zameldują się reprezentanci 9INE, którzy rozegrają swoje pierwsze spotkanie po przygodzie na IEM Cologne. Podopiecznych Piotra “nawrota” Nawrockiego czeka rywalizacja w play-offach Thunderpick World Championship 2023 Europe Series, gdzie walka toczy się o dwa miejsca w głównym turnieju z pulą nagród pół miliona dolarów. Najlepsza formacja znad Wisły na start przygody z tym turniejem zmierzy się z francuskim Looking4Org.

ORKS i Anonymo także w grze

9INE i Thunderflash to nie jedyne polskie formacje, jakie zobaczymy dzisiaj na scenie międzynarodowej. Po godzinie 13 na serwerze zameldować się mają reprezentanci Anonymo, którzy pożegnali wczoraj Bartka “mASKED” Trybułę. Dzisiaj w składzie Anonymo zagra Oskar “oskarish” Stenborowski.

Przeczytaj więcej – 9INE poznało rywala na Gamers8.

Ostatni na serwerze zameldują się gracze ORKS. Polski zespół z estońskim pierwiastkiem po awansie do ESL Pro League nie rozgrywał żadnego oficjalnego spotkania, aż do dzisiaj. Ekipa Arkadiusza “Vegi” Nawojskiego rozpoczyna swój udział w Pinnacle Cup V, gdzie na start powalczy z ARCRED.

Harmonogram spotkań na dziś