Respawn.pl

9INE z zaproszeniem do turnieju o BLAST Premier Fall Showdown

Autor: Krzysztof Sarna
9INE

9INE w ostatnim czasie nie może narzekać na brak pracy. Najlepsza polska drużyna rozgrywa turniej za turniejem, a także otrzymuje do nich zaproszenia. Tym razem podopieczni Piotra “nawrota” Nawrockiego dostali angaż w RES Western European Masters Fall. To turniej, w którym główną stawką będzie miejsce na BLAST Premier Fall Showdown. 

9INE z kolejną szansą

RES Western European Masters Fall to turniej, w którym udział weźmie łącznie osiem ekip. Dobra postawa 9INE, a zarazem ogólnie pojęte miejsce, w którym znajduje się polska drużyna, skłoniły organizatorów do tego, by skierować zaproszenie właśnie w kierunku osiemnastej drużyny globu. Na ten moment na liście uczestników wyżej jest tylko fnatic, które plasuje się na osiemnastej lokacie światowego rankingu HLTV. Na ten moment, ponieważ do skompletowania listy drużyn brakuje jeszcze tej z otwartych kwalifikacji z Wielkiej Brytanii.

Same zmagania będą interesujące, ponieważ w akcji ujrzymy m.in. ALTERNATE aTTaX, Sprout czy Into the Breach. Tak więc nie tylko 9INE, ale także Karol “rallen” Rodowicz będzie reprezentował biało-czerwoną flagę. 

CZYTAJ TAKŻE: Vegi: Wiem do czego jestem zdolny

Warto także wspomnieć o formacie rozgrywek. Turniej zostanie rozegrany online w dniach 8-10 września. Osiem drużyn zostanie przydzielonych do dwóch grup. Z nich natomiast do fazy play-off awansują dwie najlepsze drużyny. W etapie pucharowym rywalizacja rozpocznie się od półfinału. Na BLAST Premier Fall Showdown awansuje najlepszy zespół. Zdecydowanie jest o co grać, ponieważ na tej imprezie ujrzymy m.in. G2 Esports, Team Liquid, BIG czy OG Esports. Ta czwórka oraz kolejna, która zostanie wyłoniona powalczą o awans na BLAST Premier Fall Final. 

Lista uczestników RES Western Europe Masters Fall prezentuje się następująco:

  • fnatic
  • 9INE
  • Into the Breach
  • ALTERNATE aTTaX
  • Looking4Org
  • Sprout
  • GhoulsW
  • Drużyna z otwartych kwalifikacji z Wielkiej Brytanii