Respawn.pl

9INE zalicza idealny dzień; Podopieczni nawrota lepsi od Illuminar i Monte

Autor: Michał Maćkowski
9INE

Bardzo dobry początek miesiąca zaliczyli reprezentanci 9INE. Ekipa Wiktora “mynio” Kruka zaliczyła perfekcyjny dzień, wygrywając dwa spotkania. 

Aktualnie najlepszy polski zespół, czyli 9INE ponownie na fali zwycięstw. Podopieczni Piotra “nawrota” Nawrockiego na początek marca zaliczają perfekcyjny dzień, dzięki czemu zapewnili sobie awans między innymi do fazy pucharowej Elisa Invitational.

9INE znowu zaczyna zwycięską passę 

Pierwszy dzień marca i dwa kolejne zwycięstwa dopisane na konto 9INE. Polska formacja rozpoczęła nowy miesiąc od rozgrywek Elisa Invitational, gdzie przy bilansie 2-1 podejmowała Illuminar. Oczko w ostatnim czasie także pokazuje wysoką formę, ale tym razem to dziewiątka okazała się lepsza. Ekipa Wiktora “mynio” Kruka już po dwóch mapach zapewniła sobie awans do fazy pucharowej rozgrywek, wygrywając najpierw na Overpass do trzynastu, a następnie na Vertigo do dziesięciu. Reprezentanci Illuminar po porażce z 9INE, powalczą jeszcze w meczu ostatniej szansy o miejsce w play-offach.

9INE vs Illuminar – 2:0

  • Overpass – 16:13
  • Vertigo – 16:10

A na dobranoc klepaliśmy Monte w ESL Challenger League

Na sam koniec pierwszego dnia marca, 9INE czekało jeszcze starcie w ramach czterdziestego-czwartego sezonu ESL Challenger League. Polska formacja w ćwierćfinale górnej drabinki pokonała Monte w składzie z Szymonem “kRaSnaLem” Mrozkiem. Najpierw rodzimy zespół po dogrywce wygrał Anubisa, a następnie przejechał się po rywalach na Vertigo.

9INE vs MONTE – 2:0

  • Anubis – 19:17
  • Vertigo – 16:3