Respawn.pl

AcilioN wraca do ex-SK Gaming

Autor: Sergiusz Lelakowski

Była drużyna SK Gaming, która niedawno rozwiązała współpracę z organizacją na rzecz Brazylijczyków, przez krótki czas pozostawała bez zawodnika. Wczoraj pisaliśmy o odejściu Emila „Magiskb0Ya” Reifa, dzisiaj Duńczycy ogłosili powrót Asgera „AcilioNa” Larsena.

Przypomnijmy, że 19-letni Duńczyk kilkanaście dni temu, tuż po tym, jak stało się jasne, że SK Gaming z końcem czerwca rozwiąże swój obecny skład, poinformował, że nie jest już częścią tej drużyny. Nieco wcześniej z ekipą pożegnał się Jacob „Pimp” Winneche, który po majorze wstąpi w szeregi Teamu Liquid. Długo nie trwało i wolne miejsca zostały zapełnione dzięki dołączeniu do SK Valdemara „valde” Bjørn VangsåLukasa „gla1ve” Rossandera.

Na tym zmiany się nie skończyły i dodatkowo Emil „Magiskb0Y” Reif ogłosił koniec współpracy z ex-SK. Teraz dowiadujemy się, że Asger „AcilioN” Larsen jednak będzie dalej grał ze swoją dawną drużyną, wbrew wcześniejszej zapowiedzi.

Jednocześnie ogłoszono, że ex-SK będzie grało pod tymczasową nazwą Team X, w którego skład finalnie wejdą:

[flag dk]Michael “Friis” Jørgensen[/flag][flag se]Andreas “MODDII” Fridh[/flag][flag dk]Valdemar “valde” Bjørn Vangså[/flag][flag dk]Lukas “gla1ve” Rossander[/flag][flag dk]Asger “AcilioN” Larsen [/flag]