Respawn.pl

Afro dołącza do LDLC!

Autor: Maks Bartosik
Afro trafi do LDLC?

Francuska shuffla transferowa się rozkręca. Po tym jak hAdji opuścił Falcons, a jego miejsce zajął bodyy, teraz zmian dokonało LDLC, które zakontraktowało Auréliena “afro” Drapiera.

O potencjalnym transferze afro do LDLC mówiło się już od dłuższego czasu. Francuski snajper miał opuścić HEET, które obecnie mierzy się z sporymi problemami i traci kolejnych graczy już na początku stycznia. Ostatecznie swoje odejście afro ogłosił w zeszłym tygodniu, a w ten wtorek LDLC potwierdziło transfer snajpera do swojego składu.

W LDLC afro zastąpi Remiego “Diviiii” Alexandre’a, który po niemal dokładnie roku od dołączenia do zespołu został odsunięty od składu. Dla afro transfer do francuskiej organizacji jest o tyle ważny, że 23-latek występował już w LDLC w 2020 roku, skąd następnie przeszedł do The Dice, a potem do Double Poney.

CZYTAJ TAKŻE: Hadji dołącza do grona wolnych agentów!

Francuska formacja w ostatnim czasie straciła dwójkę graczy – wraz z początkiem roku odszedł ElectuS, a tydzień temu zespół opuścił Ryan “⁠Neityu⁠ Aubry, który dołączył do nowego projektu shoxa i SmithZza. Dołączenie afro ma zapewnić drużynie doświadczenie, które ma przydać się m.in. w rozgrywkach 44 sezonu ESL Challenger, w których LDLC aktualnie bierze udział.

Aktualny skład LDLC prezentuje się następująco:

France François “⁠AMANEK⁠ Delaunay
France Aurélien “⁠afro⁠ Drapier
France Filip “⁠Graviti⁠ Brankovic
France Arthur “⁠Snobling⁠ Benard
France Hugo “⁠Brooxsy⁠ Di Bono

France Lambert “⁠Lambert⁠ Prigent (trener)

France Eythan “⁠unshaark⁠ Solomon (rezerwowy)

France Remi “Diviiii” Alexandre (nieaktywny)