Respawn.pl

AGO i mhL walczą na międzynarodowej scenie

Autor: Michał Maćkowski

Początek tygodnia spokojny dla polskich drużyn i kibiców CS:GO. Dzisiaj w akcji ujrzymy graczy AGO oraz Miłosza “mhL” Knasiaka z Endpoint.

Nowy tydzień to nowe nadzieje polskich kibiców na dalsze dobre wyniki rodzimych drużyn. Dzisiaj kibice nie zobaczą wielu spotkań z udziałem Polaków, ale nie pozostaną z pustymi monitorami. Swoje spotkania zaplanowane mają gracze AGO oraz Endpoint, z Miłoszem “mhL” Knasiakiem na czele.

mhL zaczyna rywalizację w play-offach CCT West Europe Series 2 

Dzień z Polakami rozpoczniemy o godzinie 17:00, bowiem wtedy na serwerze zameldują się gracze Endpoint. Europejska formacja w składzie z Miłoszem “mhL” Knasiakiem rozpoczyna walkę w fazie pucharowej drugiego sezonu CCT West Europe. Na start play-offów zespół Polaka czeka ciężka przeprawa z bułgarskim 500. Porażka w tym spotkaniu spowoduje pożegnanie się z dalszą częścią turnieju.

AGO walczy o przerwanie złej passy

Nieco później, bo o 19:00 na serwer wlecą jastrzębie. AGO po wczorajszej porażce z Partizan w piątym sezonie CCT Central Europe będzie chciało wyrównać swój aktualny bilans. Ekipa Karola “Enzo” Lasoty nie wygrała trzech ostatnich spotkań, a dzisiejszym ich rywalem będą reprezentanci Sinners.

Harmonogram spotkań na dziś