Respawn.pl

AGO ostatnim w pełni polskim bastionem w fazie pucharowej CCT North Europe!

Autor: Michał Maćkowski

Polskie drużyny kontynuują swoje poczynania w międzynarodowych rozgrywkach. Niestety w fazie pucharowej drugiego sezonu CCT North Europe pozostała już tylko jedna polska drużyna. 

Polskie drużyny już małymi krokami kończą ten rok i niestety bez większych osiągnięć, które zapadły nam w pamięć. Ponownie rok zakończymy bez fajerwerków, do czego nieco się już przyzwyczailiśmy. Jednak wciąż niektóre polskie ekipy walczą w międzynarodowych rozgrywkach, tak jak AGO, które czeka dzisiaj niełatwa przeprawa.

AGO jako ostatni polski bastion w CCT North Europe 2

CCT North Europe sezon drugi to jednej z wielu turniejów internetowych, gdzie oglądać możemy Polaków. Jeszcze do wczoraj w rozgrywkach udział brali gracze 9INE, ale niestety po porażce z GamerLegion, musieli pożegnać się z dalszą częścią turnieju. W akcji pozostało teraz tylko i wyłącznie AGO, które powalczy z ENCE.

Paweł “dycha” Dycha i jego ENCE  w ostatnim czasie także nie prezentuje dobrej formy. Zajęcie dopiero 5-6 miejsca w Elisa Masters Espoo 2022 i 9-11 lokaty na Majorze to zdecydowanie poniżej oczekiwań kibiców. Zespół po zmianach nie prezentuje wysokiej formy, dzięki czemu AGO faktycznie ma dzisiaj realne szanse na zwycięstwo.

Przeczytaj więcej – CSGO zostanie wyłączony na jeden dzień; Sprawa nie dotyczy jednak Europy!

Wygrany tego spotkania, w ćwierćfinale turnieju zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku pomiędzy SAW a Endpoint. Mecz z udziałem AGO i ENCE zaplanowane jest na godzinę 19:30 i transmisję w języku angielskim możecie oglądać na oficjalnym kanale organizatora.