Respawn.pl

Aktualizacja CS:GO 18.03.2021 – Nowe zestawy muzyczne dostępne w grze! Współpraca CS:GO z Hades

Autor: Krzysztof Sarna
CS:GO Counter-Strike

Ledwo co we wtorek Valve wypuściło aktualizację po której jednak udało nam się pozbierać. A tak całkiem szczerze, to do gry zawitała kolejna aktualizacja, która ponownie nie wprowadza niczego ciekawego. Przynajmniej po dzisiejszej można odnieść, że deweloperzy tylko chcieli poprawić stan swoich kont bankowych.

Do tego, że Valve nas nie rozpieszcza, to się już przyzwyczailiśmy. Identycznym przykładem jest aktualizacja ta sprzed kilku dni, w której na dobrą sprawę nic się nie zmieniło. No może poza tym, że w plikach gry pojawiły się nowe tekstury Overpassa, ale nadal nie wiadomo czy ta arena otrzyma remake i jest to bardziej dochodzenie. A dzisiaj? Nawet szkoda gadać, bo wszystkie zmiany dotyczą sklepu…

[SKLEP]

– W ramach promocji, która jest współpracą (crossem) z Supergiant Games, osoby, które posiadają grę Hades na Steam i zgromadzą wystarczającą ilość godzin, otrzymają zestaw muzyczny Hades w CS:GO. Ta wystarczająca ilość to dokładnie 5 godzin.

– Do gry zawitały dwa nowe zestawy muzyczne – “The Lowlife Pack”, którego autorem jest Neck Deep oraz “CHAIN$AW.LXADXUT” autorstwa Scarlxrd. Zestawy te są już dostępne i można je zakupić.

– Dodano również kapsułkę z naklejkami o nazwie “Poorly Drawn”.