Respawn.pl

ALEŻ NEWS! BOGDAN ASYSTENTEM TRENERA GAMER LEGION

Autor: Krzysztof Sarna

Polska kolonia w zagranicznych ekipach wcale się nie zmniejsza. Można wręcz śmiało powiedzieć, że się zwiększa. W środę GamerLegion oficjalnie poinformowało o zakontraktowaniu nowego asystenta trenera. Tym stał się dobrze znany polskiej społeczności CS:GO, Jędrzej “bogdan” Rokita. 

siuhy odszedł, ale w GamerLegion nadal mamy polski akcent – bogdan

Dokładnie wczoraj GamerLegion przedstawiło swoich nowych dwóch zawodników. Organizacja z Niemiec była zmuszona szukać kolejnych graczy po tym, jak świetnie na Majorze w Paryżu zaprezentowali się Kamil “siuhy” Szkaradek wraz z Ivanem “iM” Mihaiem. Przypomnijmy, że nowymi twarzami GL stali się Sanzhar “neaLaN” Iskhakov oraz Sebastian “volt” Malos

Z kolei w środowe południe GamerLegion przedstawiło nowego asystenta trenera. 25-latek ma bogatą karierę, bo w przeszłości sprawował pieczę nad takimi formacjami, jak Let Us Cook, Team Finest, HONORIS, Illuminar Gaming czy AVEZ. Nie ma się zatem czemu dziwić, że organizacja zza naszej zachodniej granicy postanowiła skorzystać z usług Rokity. 

CZYTAJ TAKŻE: Kolejna fala zaproszeń i dawka poprawek – Aktualizacja CS2 19/07/2023

Warto także przywołać największe sukcesy Polaka. Mówimy tu o finale CCT Central Europe Series #3 i trzecim miejscu Svenska Cupen 2022 z ex-Team Finest, czwartym miejscu Pinnacle Cup Championship i mistrzostwie Pinnacle Cup IV. To właśnie ten triumf niewątpliwie jest największym osiągnięciem Rodaka. Na Rodzimej scenie bogdanowi również nie można odmówić osiągnięć, bo wraz z HONORIS dotarł do półfinału wiosennych ESL Mistrzostw Polski 2022 oraz finału wiosennych ESL MP w 2020 roku.

Pierwsze mecze odświeżonego składu GamerLegion, a także bogdanem jako asytentem Ashleya “asha” Battye będą mieć miejsce podczas IEM Cologne. Wydarzenie w Niemczech odbędzie się w dniach 29 lipca – 6 sierpnia.