Respawn.pl

Ależ uderzenie! Izak wystąpi w dzisiejszym cage-u FAME MMA!

Autor: Krzysztof Sarna

Coś nieprawdopodobnego! Już dzisiaj dojdzie do połączenia dwóch środowisk, a mowa tu o esporcie i FAME MMA. W specjalnym wydaniu CAGE-u wystąpi Piotr “Izak” Skowyrski. 

Po raz pierwszy dojdzie do połączenia esportu i FAME MMA. Obie te struktury są dla większości naszych czytelników znane, a więc jest się z czego cieszyć. 

FAME MMA nie jest niczym innym jak polską federacją typu freak-fight, która przez wielu określana jest już mianem największej w Europie. Występują na niej w głównej mierze Youtuberzy, celebryci czy też osoby znane. Niedawno w kuluarach mówiło się o rzekomym występie Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, jednak według plotek inicjatywa umarła na etapie dogadywania warunków.

Z kolei już dzisiaj w Cage-u przed FAME MMA 9 będziemy mieli okazję ujrzeć reprezentanta naszego środowiska, którym jest nie kto inny jak właśnie Izak. “Kejdże” są serią wywiadów,w której występują różne persony. Tak naprawdę teraz można jedynie spekulować czy będzie to występ jak każdy inny, czy też Piotrek będzie wiązał dłuższą przyszłość z organizacją. W programie wystąpią też takie osobistości jak Michał “Boxdel” Baron, Marcin Dubiel oraz Kasjusz “Don Kasjo” Życiński. Emisja rozpocznie się o godzinie 19:00.

Warto także podkreślić, że najbliższa gala będzie miała miejsce już w tę sobotę, 6 marca a jej start przewidziano na godzinę 20:00.

Poniżej prezentujemy także fragment, w którym jest informacja odnośnie rzekomego uczestnictwa pashyBicepsa: