Respawn.pl

pasha miał wystąpić w 10 edycji FAME MMA?

Autor: Michał Maćkowski
pasha

Ciekawych informacji dowiedzieliśmy się przed startująca dziewiąta galą FAME MMA. Podobno w okrągłej, dziesiątej edycji wystąpić miał największy esportowy biceps – Jarosław “pasha” Jarząbkowski.

O walce Jarosława “pashy” Jarząbkowskiego w MMA czy innej sztuce walki mówiło się częściej oczywiście żartem, kiedy to Jarek grał pod barwami Virtus.pro. Wiele osób było po prostu ciekawych, jak największy biceps zawalczyłby w prawdziwej walce. Jak się teraz dowiedzieliśmy, byłego zawodnika Złotej Piątki mogliśmy oglądać na kolejnej, dziesiątej edycji FAME MMA.

Już jakiś czas temu mówiło się w kuluarach, że Jarek miałby wystąpić na FAME MMA. Teraz jednak te informacje potwierdził w ostatnim filmie Sylwester Wardęga, który powiedział, że wśród uczestników dziesiątej edycji FAME MMA miał znaleźć się Jarosław “pasha” Jarząbkowski. Jednak negocjacje pomiędzy byłym zawodnikiem Virtus.pro a włodarzami gali zakończyły się fiaskiem.

Ciekawe zatem, kto miał być rywalem polskiego bicepsa w oktagonie. Tego na ten moment nie wiemy oraz również czy faktycznie będziemy mieli w przyszłości okazję zobaczyć Jarka na gali w roli zawodnika.

Przypomnijmy, że dzisiaj Piotr “izak” Skowyrski będzie gościem na Cage-u przed dziewiątą galą FAME MMA. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.