Respawn.pl

Amouranth znowu na ustach całej społeczności Twitcha; Wszystko przez to jak gra w Diablo IV

Autor: chiken

Amouranth, jedna z najpopularniejszych “baseniar” na Twitchu ponownie na ustach całej społeczności. Wszystko bowiem przez to, w jakiej pozycji gra w najnowszą odsłonę Diablo IV. 

Kiedy wszyscy myśleli, że to koniec kontrowersji na Twitchu wokół kobiet związanych głównie z wątkiem basenów i skąpych strojów, Amouranth ponownie zaskoczyła widzów. Wszystko bowiem ze względu pozycję, jaką przyjmuje podczas grania między innymi w nową odsłonę Diablo IV.

Amouranth ponownie zadziwia społeczność Twitch

Nie ma co ukrywać, że Twitch patrzy często na to ile, może zarobić na danym trendzie. Jednak po erze basenów, Amouranth próbuje wciąż utrzymać zainteresowanie widowni i dlatego doczekaliśmy się kolejnych kontrowersji. Wszystko bowiem przez pozycję, w jakiej streamerka transmituje rozgrywkę między innymi w Diablo IV.

Przeczytaj więcej – Twitch zmienia podział zarobków dla streamerów

Amouranth zdecydowała się ,,rozkładać nogi” na transmisji podczas gry i trzymać je na biurku. Oczywiście, jak przyzwyczaiła streamerka swoich widzów, ubrany strój można określić jako skąpy, przez co całość wygląda po prostu wyzywająco.

Kariera miała już iść w inną stronę..

Streamerka w październiku zeszłego roku poinformowała wszystkich, że do takiej kariery zmusza ją mąż. Społeczność myślała, że po całej tej sytuacji, Amouranth zmieni swój content i zdecyduje się na inny rodzaj transmitowanych treści. To jednak jak widzimy na załączonym obrazku, nie wiele się zmieniło, a streamerka ponownie jest nie jest oceniania pozytywnie przez społeczność.