Respawn.pl

androidx23 dołącza do compLexity

Autor: Sergiusz Lelakowski

Zmiany w składzie compLexity nie mają końca. Organizacja ogłosiła, że miejsce Josha “Shinobi” Abastrado zajmie młody i jeszcze niedoświadczony gracz – Brad “androidx23” Fodor.

Zespół compLexity od dłuższego czasu walczy z problemami kadrowymi. Głównym założeniem właściciela organizacji, Jasona Lake’a, było zbudowanie stabilnego i silnego składu wokół Daniela “roca” Gustaferriego, lecz ten zdecydował się na transfer do drużyny Echo Fox, w której gra m.in. Sean “sgares” Gares. Dokładnie miesiąc temu, do zespołu compLexity dołączyło dwóch Brytyjczyków, co było dość zaskakującym ruchem ze strony organizacji. Mowa jest o Rorym “dephh” Jacksonie i Kii “Surreal” Manie. Obydwaj zawodnicy grali ze sobą przez krótki okres w zespole CAZ eSports. Na okresie testowym wciąż znajduje się Shawn “witmer” Taylor – były reprezentant Denial eSports.

Nowy nabytek, Brad “androidx23” Fodor, stanowił część takich drużyn jak ACE Gaming i Denial eSports. Gracz znany jest z nadzwyczajnych umiejętności strzeleckich, co widoczne było w statystykach na stronie ESEA. Jason Lake pokłada w nim ogromne nadzieje i wierzy, że razem z nim, drużyna ponownie zacznie prezentować się z dobrej strony.

Fodor już niebawem przeprowadzi się do gaming house compLexity w Texasie, gdzie wraz z kolegami będzie mógł całkowicie skupić się na grze.

compLexity zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w ESL Pro League Season 3 z bilansem 4-18. W pierwszym sezonie ECS radzą sobie równie źle, gdyż po pięciu meczach mają tylko jedną wygraną oraz cztery porażki.