Respawn.pl

Anonymo bez snajpera. TudsoN opuszcza drużynę

Autor: Aleksander Kurcoń

Filip “tudsoN” Tudev nie jest już częścią Anonymo Esports. Po ujawnionych problemach zdrowotnych u zawodnika można było się spodziewać takiej zmiany. Organizacja teraz będzie rozglądała się za nowym snajperem.

W dywizji CS:GO zmiana snajpera. Dziękuje tudsoN za grę u nas, cholernie boli mnie ta sprawa, bo sam zawsze powtarzałem, żeby dać Ci sznase. Mam nadzieję, że sprawy z okiem się szybko wyklarują. Przykro mi, że nie mogłem więcej zrobić, i że to rozstanie nastąpiło w takiej sytuacji – takimi słowami pożegnał się założyciel Anonymo, Mateusz “Sówek” Kowalczyk. TudsoN od dziś oficjalnie nie jest już zawodnikiem Anonymo.

Powód? Poważne problemy zdrowotne, o których dowiedzieliśmy się po zakończeniu turnieju RMR, w którym Anonymo otarło się o awans do Majora. TudsoN cierpi boiwem na diplopię, czyli podwójne widzenie. Po operacji niestety problemy ze wzrokiem wróciły, w ekstremalnej formie. To wpływało na formę, a przede wszystkim na samopoczucie zawodnika, którego frustrowała cała sytuacja. Anonymo z kolei rozpoczęło poszukiwania zastępstwa jeszcze zanim się oficjalnie rozstało z Tudevem.

Kto zastąpi tudsoNa? Portal polish leaks sugeruje, że będzie to Alan “Flayy” Krupa, czyli 16-latek dotychczas kojarzony z drużyną GameAgents. Flayy miał spełnić oczekiwania organizacji i być może już wkrótce zobaczymy oficjalne potwierdzenie tego ruchu transferowego.

Jeżeli plotki potwierdzą się, skład Anonymo Esports będzie wyglądał następująco:

  • Paweł “innocent” Mocek
  • Arkadiusz “Vegi” Nawojski
  • Oskar “oskarish” Stenborowski
  • Patryk “Demho” Tomaszewski
  • Alan “Flayy” Wrona
  • Adrian “imd” Pieper (trener)

BĄDŹ NA BIEŻĄCO ZE ZMIANAMI NA POLSKIEJ I MIĘDZYNARODOWEJ SCENIE CS:GO- ZOBACZ NASZĄ SPECJALNĄ RELACJĘ ZE ŚWIATOWEJ SZUFLI