Respawn.pl

Anonymo kontra MAD DOG’S PACT hitem środowych starć Polaków

Autor: Krzysztof Sarna

Polskie formacje nie zwalniają tempa i nadal walczą zarówno w Snow Sweet Snow 2, jak i ESEA Premier. Dzisiaj dojdzie do polskich derbów w tych drugich rozgrywkach z udziałem Anonymo Esports i MAD DOG’S PACT, które zapowiadają się obiecująco.

Oczywiście nie zapominamy o innych formacjach niż Anonymo czy PACT, wszak inne również dzisiaj będą rywalizować. Łącznie ujrzymy dziś cztery spotkania z udziałem polskich formacji.

Być może część już przywykła, że od początku marca Anonymo rozgrywa swoje spotkania w Snow Sweet Snow 2 o godzinie 9:00. Jeśli tak, to dobrze, bo dzisiaj wcale nie będzie inaczej. “Anonimowi” nie są jednak w korzystnej sytuacji, ponieważ ich bilans we wcześniej wspomnianych rozgrywkach wynosi 0-2 i ewentualna porażka wyeliminuje ich z turnieju. Podopieczni Adriana “IMD” Piepera przegrali do tej pory ze SKADE oraz Trident. O pozostanie w rozgrywkach powalczą z GODSENT, które do polskiej formacji traci dwa miejsca w światowym rankingu HLTV.

W lepszej sytuacji znajduje się x-kom AGO, które ma na swoim koncie zwycięstwo i porażkę. “Jastrzębie” zmierzą się z Endpoint o wyjście na dodatni bilans. 33. siła świata na swojej drodze poradziła sobie z Trident, ale z HAVU już nie. 

O godzinie 19:00 będą miały miejsce dwa pojedynki w ramach 36. sezonu ESEA Premier. W jednym z nich dojdzie do wcześniej wspomnianego hitu, którym będą derby Polski. Na serwerze spotkają się zawodnicy Anonymo Esports i MAD DOG’S PACT. Kacper “darko” Ściera wraz z kompanami raczej mogą być zadowoleni z powrotu, ponieważ wczoraj wygrali z LDLC. Jednak dzisiaj zadanie może być cięższe, ponieważ PACT spotka się z najlepszą formacja w kraju, która rzecz jasna jest faworytem tego starcia.

O tej samej porze o zwycięstwo walczyć będzie Wisła. Biała Gwiazda na cztery rozegrane mecze wygrała trzy, dzięki czemu ma dziewięć punktów. To czyni ją drugą w tabeli grupy A. Klub z Krakowa zmierzy się dzisiaj z HellRaisers, które po trzech meczach zgromadziło trzy oczka.

Harmonogram środowych starć Polaków prezentuje się następująco:

09:00 | Anonymo vs. GODSENT – BO3 [Transmisja]

12:00 | x-kom AGO vs. Endpoint -BO3 [Transmisja]

19:00 | Anonymo vs. PACT – BO3

19:00 | Wisła All iN! Games Kraków vs. HellRaisers – BO3