Respawn.pl

Anonymo na włosku, Pompa musi jeszcze poczekać na play-offy CCT East

Autor: Krzysztof Sarna

Piątek był stosunkowo spokojnym dniem dla polskich formacji, jeśli chodzi o ilość rozegranych spotkań. Nie był również udany, ponieważ Anonymo Esports oraz Pompa Team przegrały swoje spotkania w CCT East Europe Series 4. Nadal jednak są w grze i to można uznać za najważniejszą wiadomość.

Anonymo bez miejsca na błędy, Pompa z dwiema szansami

Obie polskie ekipy w piątek przystąpiły do swoich spotkań w ramach rozgrywek CCT East Europe Series 4. W o wiele lepiej sytuacji znajdowała i nadal znajduje się Pompa, która jeszcze dziś mogła przypieczętować awans do fazy play-off. Finalnie jedni, jak i drudzy przegrali swoje potyczki 0:2. 

“Anonimowi” zagrali z niżej notowanym od siebie o czterdzieści miejsc Sampi. Polacy zmuszeni jednak byli od samego początku Ancienta wybranego przez Słowaków do gonienia wyniku i w samej końcówce im się to udało, dzięki czemu doprowadzili do dogrywki. W niej jednak bezbłędna była formacja zza naszej południowej granicy, triumfując w czterech odsłonach z rzędu. Drugą i zarazem ostatnią areną zmagań był Nuke, którego również lepiej rozpoczęli Michal “T4gg3D” Vrzal i spółka. Finalnie wygrali go do siedmiu, dzięki czemu całe starcie 2:0. Ich bilans w turnieju to 2 zwycięstwa i 1 porażka. W przypadku Anonymo natomiast są to dwie przegrane i jedna wygrana, co oznacza, że ekipa z Polski nie może już sobie pozwolić na żadną pomyłkę, bowiem w innym przypadku odpadnie z turnieju. 

CZYTAJ TAKŻE: Lionel Messi inwestuje w organizację esportową!

Pompa z kolei może sobie pozwolić na jeszcze jedną przegraną, ponieważ po tym, jak uległa Project G, była jej to pierwsza porażka. Piotr “morelz” Taterka i jego koledzy walczyli, ale to nie wystarczyło na kapitalnie dysponowanego po drugiej stronie Łukasza “mwlky’ego” Pachuckiego i spółkę, którzy najpierw wygrali Nuke’a do jedenastu, a następnie Anubisa do dziesięciu. 

Piątkowe wyniki polskich formacji prezentują się następująco:

Anonymo Esports 0:2 Sampi – Ancient 12:16, Nuke 7:13

Pompa Team 0:2 Project G – Nuke 11:13, Anubis 10:13