Respawn.pl

Strona główna » Anonymo oficjalnie przedstawiło swój nowy skład

Anonymo oficjalnie przedstawiło swój nowy skład

Autor: Michał Maćkowski
Anonymo

Kolejna polska organizacja przedstawiła swój nowy skład CS:GO na nadchodzącym sezon. W szeregach Anonymo pozostało wyłącznie dwóch zawodników, których mieliśmy okazję oglądać przez ostatnie miesiące. 

Szufla na polskiej scenie małymi krokami dobiega ku końcowi, a my poznaliśmy kolejny polski zespół, który będzie walczył o najwyższe cele na rodzimy podwórku i postara się zawojować rozgrywki międzynarodowe. Anonymo przedstawiło swój nowy skład, który możemy nazwać mieszanką młodości i doświadczenia.

Nowy rozdział

W Anonymo pozostało dwóch zawodników, których mogliśmy oglądać przez ostatnie miesiące. Paweł “innocent” Mocek oraz Patryk “Demho” Tomaszewski postawili nie opuszczać organizacji i ponownie spróbują swoich sił z innymi zawodnikami. Do zespołu oficjalnie dołączyli także Oskar “oskarish” Stenborowski oraz Filip “tudsoN” Tudev. Obydwaj zawodnicy mieli okazję reprezentować już organizację podczas turnieju lanowego w Gdańsku, gdzie udało im się zająć pierwsze miejsce. Cały skład domknął były gracz między innymi Virtus.pro czy ostatnio Izako Boars – Arek “Vegi” Nawojski. Co ważne trenerem formacji pozostał Adrian “imd” Pieper, a do sztabu szkoleniowego dołączył także  Damian “xo” Gołembiewski

Przeczytaj więcej – Oficjalnie: Trójka byłych zawodników Anonymo znowu razem! Powitajcie nowy zespół – MONKEsports

Drużyna przebywała przez ostatnie dwa tygodnie na bootcampie, który małymi krokami dobiega ku końcowi. Przed zawodnikami bowiem trudne wyzwanie, bowiem kibice na pewno oczekują dobrych wyników, po tym jak “wymarzony skład na papierze” po prostu zawiódł i nie przyniósł oczekiwanych rezultatów. Na ten moment nie wiemy, kiedy oficjalnie nowy zespół Anonymo zadebiutuje, ale bardzo możliwe, że pierwszy mecz odbędzie się w ramach ESEA Advanced, które startuje 31 stycznia.

Nowy skład Anonymo wygląda następująco:

  • Oskar “oskarish” Stenborowski
  • Paweł “innocent‘”Mocek
  • Patryk “Demho”  Tomaszewski
  • Filip “tudsoN” Tudev
  • Arek “Vegi” Nawojski
  • Adrian “imd” Pieper
  • Damian “xo‘” Gołembiewski