Respawn.pl

Anonymo traci punkty na rzecz Pompa Team; Za nami druga kolejka ESL MP

Autor: Michał Maćkowski
Anonymo

Wczoraj zakończyła się druga kolejka ESL Mistrzostw Polski. W drugim tygodniu zmagań nie zabrakło niespodzianek, bowiem Anonymo utraciło dwa punkty na rzecz Pompa Team, a ESCA Gaming okazało się lepsze od Tarczyński Protein Team. 

O pierwszym dniu drugiej kolejki ESL MP możecie przeczytać tutaj. Natomiast wczorajsze zmagania przyniosły nam naprawdę ciekawe wyniki. Na początek ESCA Gaming pokazała się z naprawdę dobrej strony, pokonując dwukrotnie ostatnie w tabeli Tarczyński Protein Team. Zespół Karola “Enzo” Lasoty najpierw pokonał rywali na Nuke do jedenastu, a następnie zdobył kolejne trzy punkty, wygrywając na Trainie do siedmiu.

Wczoraj także w akcji mogliśmy obejrzeć graczy Anonymo. Ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego miała przed sobą niełatwe zadanie, bowiem po drugiej stronie barykady stanęli gracze Pompa Team, którzy awansowali z polskich kwalifikacji do Fantasy Expo Cup, gdzie walka toczy się o BLAST Premier. Na początek zespoły starły się na Nuke, gdzie swoją dominację pokazali reprezentanci Anonymo. Liderzy tabeli na pierwszej mapie wygrali do czterech. Natomiast na drugiej mapie nie było już jednak tak łatwo, bo Pompa Team nie odpuszczała swoim przeciwnikom, dzięki czemu udało im się zremisować i zdobyć cenny jeden punkt.

Po drugiej kolejce ESL Mistrzostw Polski pierwsze miejsce zajmują gracze Illuminar. Natomiast na ostatnim miejscu w tabeli zakopali się gracze Tarczyński Protein Team, którzy po sześciu rozegranych mapach mają na swoim koncie wyłącznie jeden punkt.

Koniec drugiej kolejki ESL Mistrzostw Polski, więc czas zerknąć na aktualny układ tabeli! 👇👀

Illuminar Gaming obejmuje…

Opublikowany przez ESL Polska Wtorek, 16 marca 2021