Respawn.pl

Anonymo znowu przejdzie zmiany – okres próbny dobiega końca

Autor: Michał Maćkowski
Anonymo

Ciekawe wieści dotarły do nas z obozu Anonymo! CEO organizacji Mateusz “Sówek” Kowalczyk za pośrednictwem Twittera ogłosił, że okres testowy dla Piotr “blacktear5” Kasiński dobiega końca, przez co podczas następnych treningów testowani będą nowi zawodnicy. 

W Anonymo ponownie szykują się zmiany, co nie wielu dziwi. Zespół zawiódł na całej linii w kwalifikacjach do IEM Fall, a w ESL Mistrzostwach Polski traci punkty z teoretycznie słabszymi rywalami. Jedynym “osiągnięciem” dla zespołu jest awans do fazy pucharowej ESEA Premier, gdzie walka toczyć będzie się o ESL Pro League.

Przeczytaj więcej – Wszystkie polskie drużyny w play-offach ESEA Premier! Jak prezentuje się drabinka?

To jednak zmiany w Anonymo możemy doczekać się szybciej, a nie dopiero po zakończeniu rozgrywek ESEA Premier czy ESL MP. Jak poinformował za pośrednictwem swojego Twittera CEO Anonymo – Mateusz “Sówek” Kowalczyk, we wczorajszych treningach udziału nie brał Piotr “blacktear5” Kasiński. Dla 20-letniego gracza okres testowy w zespole dobiega końca, przez co drużyna chce upewnić się kierunku, którym planuje podążać.

Na ten moment nie wiemy, kto dokładnie dołączy do zespołu, jednak Anonymo nie ma wiele czasu na testy. Polska drużyna już 12 października rozpocznie walkę w play-offach ESEA Premier.