Respawn.pl

Anti-cheat z pierwszymi problemami w Counter-Strike 2

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 znajduje się aktualnie w niemałym ogniu krytyki. Wszystko przez wymuszenie gry na 64 tickrate i nie do końca dobrze działającemu zabezpieczeniom przeciwko oszustom. 

100% zwycięstw i TOP 10 w światowym rankingu Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 miał być przełomowy dla fanów najpopularniejszego FPS’a na świecie i tak w niektórych kwestiach jest. Niestety wciąż gracze narzekają na te same problemy, z jakimi borykali się w CS:GO. Tickrate 64 ponownie zagościł na serwerach, a anti-cheat zaskakuje w jedną i drugą stronę.

ThourCS, znany wśród społeczności Counter-Strike pokazał bardzo ciekawy przypadek gracza, który na 91 rozegranych spotkań, wygrał wszystkie. Od razu w głowie pojawia się pytanie – jak? Okazuje się, że odpowiedź jest bardzo prosta.

Zawodnik o nicku Rustic posiada 100% wygranych bowiem gra z innymi graczem, który definitywnie używa wspomagaczy.  Co ważne, gracz kompletnie się nie kryje z tym, że posiada wallhacka i tak o to pomaga swojemu koledze znaleźć się jak najwyżej w światowym rankingu. Niestety anti-cheat nie zareagował i gracz nie otrzymał blokady.

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 znajdziecie w naszej specjalnej zakładce.