Respawn.pl

Astralis potwierdza zmianę w składzie CSGO!

Autor: Michał Maćkowski
Astralis

Ostatnie doniesienia mają swoje potwierdzenie! Astralis oficjalnie ogłosiło zmianę w składzie i do zespołu dołączył były już reprezentant MASONIC – Christian “⁠Buzz⁠” Andersen.

Astralis nadal poszukuje stabilnej formy i być może najnowsza zmiana pozwoli ją osiągnąć. Oficjalnie do składu duńskiej organizacji dołącza nowy zawodnik, 19-letni Christian “⁠Buzz⁠” Andersen, który do tej pory grał pod barwami MASONIC otrzymał bardzo dużą szansę na dalszy rozwój.

Astralis potwierdza zmianę w składzie

Plotki o zmianie w Astralis pojawiły się kilkanaście dni temu, kiedy to zespół nadal nie potrafił odnaleźć stabilnej formy po fantastycznym powrocie do gry przez Nicolai “device” Reedtz. Do pełnej siły ognia brakowało na to wygląda innego młodego zawodnika, który zastąpił Mikkel ‘MistR’ Thomsen. Dotychczasowy zawodnik głównego składu powróci do akademii w 2023 roku, aby dalej szlifować swoje umiejętności.

Duński zespół oficjalnie w swoich szeregach przywitał nowego reprezentanta, który według Lucas “⁠Bubzkji⁠” Andersen jest bardzo dobrym zawodnikiem, który idealnie wpasuje się w rolę, jakiej potrzebuje Astralis. Według byłego gracza właśnie tej drużyny, jest to młody talent duńskiej sceny, który mimo braku fantastycznych statystyk potrafi zrobić zamieszanie w szeregach rywali na serwerze.

Na debiut zawodnik musi trochę poczekać

Debiut młodego zawodnika nastąpi na BLAST Premier Spring Groups, gdzie Astralis ze względu na organizację partnerską otrzymało zaproszenie. Co ciekawe, duńskiej drużyny nie zobaczymy na IEM Katowice, ze względu na niską pozycję w rankingu i braku otrzymania zaproszenie na wydarzenie w katowickim spodku.

Aktualny skład Astralis wygląda następująco:

  • Lukas “⁠gla1ve⁠” Rossander
  • Benjamin “⁠blameF⁠” Bremer
  • Nicolai “⁠device⁠” Reedtz
  • Andreas “⁠Xyp9x⁠ Højsleth
  • Christian ⁠Buzz⁠ Andersen
  • Peter “⁠casle⁠ Ardenskjold (trener)