Respawn.pl

b0RUP kompletuje Sashi! HUNDEN i niko znów razem

Autor: Krzysztof Sarna
b0RUP

Nowy sezon na scenie Counter-Strike’a 2 nadciąga wielkimi krokami. Poznaliśmy kolejną skompletowaną ekipę. Skład Sashi domknął Johannes “b0RUP” Borup. W szeregach tej ekipy jest dość ciekawie, ponieważ ponownie w jednej drużynie występować będą Nikolaj “niko” Kristensen oraz Nicolai “HUNDEN” Petersen. 

b0RUP ostatnim elementem układanki Sashi

Skład Sashi został skompletowany. Nikolaj “niko” Kristensen zawitał do niego dzięki wypożyczeniu z 00NATION. Duńska organizacja zakontraktowała także Frederika “Fessora” Sørensena. Ciekawym faktem jednak jest, że Nicolai “HUNDEN” Petersen ponownie występować będzie pod jednym trykotem z niko. W przeszłości wiele mówiło się o współpracy obu panów w Heroic, rozchodziło się wówczas o coach buga. Do akcji wkroczyło także ESIC. 

Całą klamrę Sashi spiął Borup, który od 24 listopada ubiegłego roku siedział na ławce rezerwowych Astralis. 2023 rok to dla niego reprezentowanie barw Copenhagen Flames do końca kwietnia, następnie do połowy czerwca granie pod szyldem ex-Copenhagen Flames. 22 czerwca Duńczyk zawitał do Astralis, dzięki czemu po ponad trzech latach wrócił do odnoszenia sukcesów. Co prawda mistrzostw nie było, ale półfinał IEM Cologne oraz CS Asia Championships były realnym nawiązaniem do ścisłej czołówki, czego na pewno 24-latkowi brakowało od momentu rozłąki z Heroic w sierpniu 2021 roku. 

CZYTAJ TAKŻE: SZOK! TaZ otrzymał oferty walk klatce

Skandynaw na swoim koncie posiada mistrzostwa następujących wydarzeń: DreamHacka Open Atlanta 2019, #HomeSweetHome: Week 5, 6. sezonu LOOT.BET/CS, ESL One Cologne 2020 oraz DreamHacka Open Fall 2020. 

Co ciekawe, jak na razie Duńczyk nie jest pewny długoterminowych występów, ponieważ jak poinformowała sama organizacja – związała się z zawodnikiem dwumiesięcznym kontraktem. b0rup również miał już do czynienia z HUNDENEM, wszak był jego podopiecznym chociażby za czasów gry w Heroic.

Mamy nadzieję, że wszyscy bezpiecznie weszli w Nowy Rok i spędzili wieczór w otoczeniu najbliższych. Cieszymy się, że możemy rozpocząć 2024 rok, ogłaszając nasz ostatni element układanki i serdecznie witając b0RUPA – przywitała Duńczyka organizacja. –  b0RUP dołączy do naszego zespołu na następne dwa miesiące i podobnie jak w przypadku naszych innych niedawno ogłoszonych graczy, jego duże doświadczenie jest czymś, co cenimy i nie możemy się doczekać, aby wykorzystać je, gdy zaczniemy razem trenować, począwszy od jutra – czytamy dalej w oficjalnym ogłoszeniu. 

Skład Sashi prezentuje się następująco:

  • Frederik “Fessor” Sørensen
  • Mikkel “⁠n1Xen⁠” Borlund
  • Martin “⁠nut nut⁠” Holm Vestergaard
  • Nikolaj “⁠niko⁠” Kristensen – na wypożyczeniu z 00NATION
  • Johannes “b0RUP” Borup
  • Nicolai “HUNDEN” Petersen – trener