Respawn.pl

Bez polskiego zawodnika w nowym składzie AGO?

Autor: Michał Maćkowski
ago

AGO już niedługo powinno przedstawić swój nowy zespół, który jak wiemy, będzie miał charakter międzynarodowy. Według pierwszych przecieków, w składzie nie zobaczymy żadnego Polaka. 

AGO bez Polaka w nowym międzynarodowym składzie?

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich organizacji nie będzie miała najprawdopodobniej już w swoim składzie CS:GO żadnego rodaka. Według informacji profilu Newsy z polskiej sceny CS:GO, jastrzębie zdecydowały się na międzynarodowy skład złożony z zawodników pochodzących z aż czterech krajów.

Tak o to w składzie Jastrzębi mamy zobaczyć: Chorwata, dwóch Szwedów, Litwina oraz gracza z Kosowa. Żaden z nich jednak nie osiągnął szczególnych osiągnięć na międzynarodowej scenie, co być może zmieni się pod barwami właśnie AGO.  Wielu z tych graczy grało w mniej znanych rodzimych zespołach lub w akademiach.

Nowy skład zostanie ogłoszony już niedługo!

Nie od dzisiaj wiadomo, że nowy skład AGO zostanie ogłoszony na pewno w tym miesiącu, bowiem zespół czekają pierwsze mecze w międzynarodowych turniejach. Dodatkowo zespół jak wspomniał wiceprezes organizacji Arek Madeński, przyleci do Warszawy, aby odbyć bootcamp w gnieździe.