Respawn.pl

Bilety IEM Katowice 2024 – kiedy, gdzie i za ile kupić?

Autor: Krzysztof Sarna

Wczoraj została ogłoszona data Intel Extreme Masters Katowice 2024. Kultowa impreza po raz kolejny zawita do legendarnej areny, Spodka. Gdzie, kiedy i za ile kupić bilety IEM Katowice 2024? Odpowiadamy poniżej!

Bilety na IEM Katowice 2024 – kiedy, gdzie i za ile?

IEM Katowice 2024 z udziałem publiczności odbędzie się dokładnie w drugi weekend lutego, a więc w dniach 9-11 lutego. Jeśli chodzi o same kwestie organizacyjne, to te będą takie same, jak w bieżącym roku. Tak więc impreza będzie głównie biletowana, jeśli chodzi o samo oglądanie rozgrywek w Spodku, aczkolwiek będzie też ograniczona pula darmowych miejsc. 

IEM Expo

Oprócz głównego turnieju Counter-Strike odwiedzających Spodek czekają liczne atrakcje w dedykowanej strefie targowej – IEM Expo, która w zeszłym roku powróciła jako prawowita część wydarzenia po pandemii. Ponad 8000 metrów kwadratowych przestrzeni wypełnionej aktywnościami, nowościami technologicznymi i gamingowymi, konkursami, a także dodatkowymi turniejami esportowymi ponownie wypełni ściany Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Więcej informacji na temat zaplanowanych atrakcji ma zostać ogłoszonych wkrótce. 

CZYTAJ TAKŻE: Znamy datę IEM Katowice 2024!

Najważniejszy jednak jest fakt, że wstęp na targi będzie bezpłatny. Różnić się będzie kwestia wstępu na trybuny Spodka, wszak darmowych miejsc będzie niewiele. Ich liczba będzie zdecydowanie ograniczona.

Ceny biletów na IEM Katowice 2024

Ceny karnetów trzydniowych startują od 270 złotych. Mówimy tu o najniższej kategorii “Upper rank”, a więc trybunach na samej górze. “Lower rank” na cały weekend to koszt 430 PLN. Z kolei karnet “Premium” wiązać się będzie z wydatkiem rzędu tysiąca złotych. Wszystkie te karnety będzie można kupić podczas I tury sprzedaży.

Jeśli natomiast chodzi o bilety jednodniowe, to te w sprzedaży mają być dostępne dopiero podczas drugiej i trzeciej fali. 

Tury sprzedaży biletów na IEM Katowice 2024

Sprzedaż biletów na IEM Katowice 2024 została podzielona na trzy fale. Pierwsza z nich będzie miejsce już w najbliższy wtorek, a więc 26 września o godzinie 15:00. Druga szansa na zakupienie wejściówek będzie mieć miejsce 11 października o tej samej porze. Natomiast ostatnim moment na pozyskanie wejściówek to 15 listopada, godz. 15:00.

Gdzie kupić bilety na IEM Katowice 2024?

Bilety na IEM Katowice 2024 będzie można kupić za pośrednictwem platformy ticketmaster.pl.