Respawn.pl

BLAST RMR A: FaZe oraz Apeks z pewnymi zwycięstwami

Autor: Filip Woszczek

Drużyny FaZe oraz Apeks to ostatnie zespoły, które zwyciężają w swoich pierwszych spotkaniach Best of 1 w ramach europejskich kwalifikacji do Majora w Paryżu. Czas na chwilę przerwy, by jeszcze dziś rozegrać mecze drugiej kolejki.

Pierwsza runda oznaczała szybki atak w kierunku bombsite’u A ze strony FaZe, który zakończył się sukcesem. Pierwsze pięć rund należało więc do ekipy Finna “karrigana” Andersena. Mimo, że OG zaczęło łapać wiatr w żaglepo dwóch zdobytych punktach, FaZe kontynuowało tworzenie presji, co dało im jeszcze więcej rund w ataku. W dalszej części tej połówki to zespół OG konsekwentnie zdobywał rundy. Mimo słabego startu, przed zmianą stron byli do tyłu tylko o jeden punkt względem FaZe. Druga część spotkania rozegrała się jednak jeszcze szybciej, a ilość rund dla OG w tej połowie nie przekroczyła trzech.

FaZefaz16:10ogOG

Ancient

Początek spotkania okazał się być dość niemrawy ze strony GamerLegion, które napotkało duże trudności w zdobyciu pierwszej rundy w ataku. Pierwszy punkt dla drużyny prowadzonej przez Kamila “siuhego” Szkaradka pojawił się na koncie dopiero po rundzie numer 8. W końcówce połowy sytuacja wyglądała nieco lepiej, a GamerLegion zakończyło ją z 4 rundami. Druga pistoletówka dała Apeks tylko podłożoną bombę, ponieważ ich rywale sprawnie rozprawili się z nimi wokół bombsite’u B. Odpowiedź od terrorystów pojawiła się jednak bardzo szybko, ponieważ kolejna runda trafiła na ich konto, a co za tym idzie dwie kolejne, z uwagi na słabą ekonomię GamerLegion. Zespół antyterrorystów nawiązał jeszcze małą walkę, ale ostatecznie to do Apeks trafiło zwycięstwo w pierwszym meczu.

ApeksApeks16:8GamerLegionGamerLegion

Mirage

Więcej informacji o BLAST.tv Europe RMR A znajdziecie w naszej specjalnej relacji.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.