Respawn.pl

BLAST RMR A: FaZe uznaje wyższość Bad News Eagles!

Autor: Filip Woszczek

W europejskim turnieju kwalifikacyjnym do BLAST.tv Major Paris 2023 niespodzianek co nie miara. Dziś jedną z nich jest zdecydowanie triumf składu Bad News Eagles nad świeżo upieczonym zdobywcą Intel Grand Slam. Dionis “sinnopsyy” Budeci i spółka awansują do Majora, po tym jak pokonali FaZe bez straty mapy.

Inferno będące wyborem FaZe rozpoczęło się dla nich gładko w ataku, gdzie udało im się sprawnie zdobyć 6 rund. W dalszej części tej połowy przyszła jednak odpowiedź od Bad News Eagles, które zdołało zdobyć aż 7 rund z rzędu, wychodząc na prowadzenie z wynikiem 9:6. W drugiej połowie Finn “karrigan” Andersen i spółka byli o rundę od wyrównania wyniku (10:11), ale ataki ze strony BNE okazały się nie do obronienia. Wkrótce więc można było ujrzeć ich zwycięstwo wynikiem 16:10.

Dnia dzisiejszego formacja pod opieką Jonatana “Devilwalka” Lundberga wchodziła w defensywę swojego przeciwnika jak w masło. Aż 9 rund po stronie terrorystów na Mirage było wystarczającą zaliczką na dalszą część starcia. FaZe nie pozostało jednak dłużne, zdobywając po zmianie stron 5 rund z rzędu, wysuwając się na prowadzenie (11:9). Zdawało się, że reprezentanci amerykańskiej organizacji mają już tę mapę w garści (14:12), ale to cztery ostatnie rundy zdobyte przez BNE pozwoliły zakończyć spotkanie w świetnym stylu już na dwóch mapach.

Bad News Eaglesbne20fazFaZe
Inferno 16:10, Mirage 16:14

Więcej informacji o BLAST.tv Europe RMR A znajdziecie w naszej specjalnej relacji.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.