Respawn.pl

BLAST RMR A: siuhy i spółka krok od awansu, podopieczni kubena na krawędzi

Autor: Filip Woszczek

Drugi dzień kwalifikacji nieprzyjemnie rozpoczyna się dla ekipy Jakuba “kubena” Gurczyńskiego, która po dobrej pierwszej połówce, ulega ekipie Bad News Eagles w dogrywce. Z lepszej strony pokazało się GamerLegion, które będąc na krawędzi, zaprezentowało nieskazitelne 7 rund, dające zwycięstwo.

Pistoletówka co prawda trafiła do Bad News Eagles, ale odpowiedź od Apeks pojawiła się już w rundzie kolejnej, błyskawicznie dając im 3 rundy na start. Dobre decyzje w ofensywie pozwoliły ekipie Apeks pozostać na prowadzeniu, a także zdobyć aż 10 rund przed zmianą stron. Druga pistoletówka dla BNE dała im pole do manewru w drugiej połówce, a wtedy też rozpoczęły się niemałe problemy dla Apeks, które pozwoliło rywalom zdobyć 7 rund z rzędu, będąc w obronie. Solidne rundy ze strony obu ekip sprawiły, że rozstrzygnięcie tego spotkania musiało odbyć się w dogrywce. Ofensywa Bad News Eagles dała im aż dwie rundy, co wystarczyło, by zakończyli spotkanie na swoją korzyść.

ApeksApeks16:19bneBad News Eagles

Inferno


Podopieczni Jakuba “kubena” Gurczyńskiego dobrze rozpoczęli Vertigo, zdobywając 4 rundy z rzędu jako terroryści. Zespół 1WIN wkrótce wziął jednak sprawy w swoje ręce, wracając do spotkania z 1:6, końcowo wygrywając tę połowę. Pistoletówki zdecydowanie nie były mocną stroną 1WIN w tym spotkaniu, ale nie przeszkodziło im to w szybkim nawiązaniu walki w ofensywie (8:9 -> 11:9). Skład z regionu CIS był już o krok od zwycięstwa (15:12), ale przeciwnik momentalnie nadrobił rundy, prowadząc do dogrywki. Role całkowicie odwróciły się w doliczonym czasie, gdzie to GamerLegion zainkasował 3 rundy w CT, kończąc zadanie w ataku.

1WIN1WIN15:19GamerLegionGamerLegion

Vertigo


Więcej informacji o BLAST.tv Europe RMR A znajdziecie w naszej specjalnej relacji.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.