Respawn.pl

BLEED ujawnia kolejny element układanki! To były gracz BIG

Autor: Marcin Kapusta

BLEED ujawniło kolejny element układanki dotyczący dywizji Counter-Strike’a. Został nim były reprezentant BIG!

Pod koniec listopada singapurska organizacja BLEED Esports wkroczyło na scenę Counter-Strike’a, a obowiązki budowy nowego kolektywu i struktur dywizji powierzono Alaksandrowi “kassadowi” Trifunovićowi. “Ta wyprawa do CS2 to nie tylko przedsięwzięcie; to proklamacja naszego zaangażowania, aby stać się jedną z najlepszych drużyn na świecie. Nasze ostatnie sukcesy w tytułach FPS pokazują, że BLEED dąży do osiągnięcia najwyższego poziomu rywalizacji” – ogłosili wówczas przedstawiciele klubu.

Pod koniec grudnia organizacja zaczęła ujawniać nowe nabytki. Jako pierwszy angaż otrzymał Hampus “hampus” Poser, który jako prowadzący będzie odpowiedzialny za warstwę taktyczną zespołu. Z kolei dziś trykot BLEED przywdział Josef “faveN” Baumann. Niemiec zaledwie dwa dni wcześniej definitywnie zakończył współpracę z BIG. 

Singapur następnym kierunkiem faveNa

Teraz pod banderą BLEED, faveN jest chętny do ponownego sprawdzenia swoich umiejętności w walce przeciwko CS-owej elity. Ambicja BLEED do rywalizacji na najwyższym poziomie jest oczywista, a doświadczenie i umiejętności faveNa stanowią istotny element układanki” – zakomunikowała singapurska organizacja. “Z radością ogłaszam, że BLEED będzie moim nowym domem! Dziękuje za zaufanie, jestem gotowy dać z siebie wszystko i mam coś do udowodnienia. Nigdy w życiu nie miałem takiej motywacji i nie mogę się doczekać, że znów rozpocznę rywalizację na scenie CS2!” – wtórował faveN za pośrednictwem platformy X.

faveN od grudnia 2021 reprezentował rodzimą formację BIG. Pod jej banderą zwyciężył Roobet Cup 2022, a także sięgnął po wicemistrzostwo Elisa Masters Espoo 2022. Niemniej stracił posadę pod koniec czerwca bieżącego roku w wyniku ogromnej rewolucji kadrowej. Od tego czasu zasiadał na ławce rezerwowych, więc angaż w BLEED zapewni mu szansę na powrót do profesjonalnej rywalizacji.

Aktualny skład BLEED wygląda następująco:

  • Sweden Hampus “hampus” Poser
  • Germany Josef “faveN” Baumann
  • Serbia Aleksandar “kassad” Trifunović (trener)