Respawn.pl

BMW M3 Nitra skasowane w 3 dni po odcinku z tuningiem

Autor: Krzysztof Sarna

Sobota nie należała do całkowicie udanych dni Sergiusza “NitroZyniaka” Górskiego. Jego stuningowane BMW M3 G80 zostało skasowane na autostradzie. Tak więc samochód w zaledwie trzy dni od wypuszczenia odcinka z podrasowania wizualnego jest już niezdatny do użytku.

Dla uszczypliwych na samym starcie trzeba jednak zaznaczyć, że samochód nie został skasowany z winy Nitra, a także osoby kierującej, bowiem tą była jego narzeczona – Sandra “Slythi” Kułyk. Fakty natomiast są takie, że BMW M3 G80 z modyfikacjami, co przekłada się na wartość ponad pół miliona złotych, pojechało na złom.

CZYTAJ TAKŻE: Bardzo ergonomiczne i ciekawe – recenzja słuchawek SteelSeries Arctis Nova 3

W sobotę, 8 października o okolicach godziny 10 doszło do wypadku z udziałem Nitra, Sandry oraz Nikodema na autostradzie A4 w kierunku Katowic. Jak za pośrednictwem swojego Twittera, a później filmu na YouTube wytłumaczył 27-latek – samochód uderzył w M3 Górskiego po tym, jak z niską prędkością, bez rozpędzenia zmienił pas z tego, na którym odbywały się roboty drogowe. 

By wszystko sprecyzować, TheNitroZyniak w swoim najnowszym odcinku przedstawił zajście w sposób graficzny. – Jedziemy sobie tutaj i stąd samochód uderzył w nas. Przejechał prawy bok, zlecieliśmy na barierki. Samochód się wbił pod barierki – tłumaczył streamer i YouTuber. 

Winą obarczony został pracownik robót drogowych. Nitro spodziewa się “całki”, a więc szkody całkowitej w ramach OC. Samochód nie nadaje się już do naprawy, więc pojechał na złom. “Wuja” aktualnie zastanawia się nad nowym nabytkiem.