Respawn.pl

BÓG ASTRALIS POWRÓCIŁ!

Autor: Michał Maćkowski
device

Na taki powrót czekali nie tylko fani Astralis. Nicolai “device” Reedtz powrócił do profesjonalnej gry i już na dzień dobry poprowadził swój zespół do gładkiego zwycięstwa w ramach czwartego sezonu CCT North Europe. 

Nicolai “device” Reedtz to jedna z grających legend światowego CS:GO. Mimo nieudanej przygody w Ninjas in Pyjamas i rocznej przerwy od profesjonalnej gry, Duńczyk postanowił ponownie wejść do tej samej rzeki i powrócił do Astralis, gdzie zagrał pierwsze spotkanie po powrocie. W tym przypadku powiedzieć, że zawodnik zagrał jak z nut, to nic nie powiedzieć.

device poprowadził Astralis do zwycięstwa!

Doświadczony Duńczyk miał wkroczyć do głównego składu Astralis dopiero w przyszłym roku, jednak sprawy nieco się zmieniły. Dzięki temu Nicolai “device” Reedtz mogliśmy oglądać już wczoraj, w ramach meczu przeciwko Tricked w turnieju CCT North Europe. Powrót do profesjonalnej gry na pewno doświadczony snajper może zaliczyć do udanych, bowiem jego zespół  pokonał rywali, a na dodatek był najlepszym graczem na serwerze.

Przeczytaj więcej – Wtorek z polskimi drużynami w CSGO

W ostatnim czasie Astralis cierpiało na pewną chorobę – brak stabilnego snajpera. Teraz po powrocie Nicolai “device” Reedtz zespół ma duże szanse, aby powrócić do optymalnej formy i walczyć ponownie z najlepszymi. Doświadczony Duńczyk z pewnością jest głodny walki, co pokazał w meczu z Tricked, wygranym przez jego zespół wynikiem 2:0. device został najlepiej fragującym zawodnikiem na serwerze, zdobywając na Mirage, a potem na Nuke łącznie 53 zabójstwa, ginąc przy tym tylko 28 razy. Na dodatek jego ADR wyniósł ponad 100, a KD uplasowało się na równym poziomie 2,0.

Duńczyk jeszcze dzisiaj w akcji

Astralis w składzie z Nicolai “device” Reedtz awansowało do ćwierćfinału drugiego sezonu North Europe i już dzisiaj zmierzą się z francuskim HEET. Spotkanie z udziałem duńskiej ekipy możecie oglądać w języku angielskim na oficjalnej transmisji turnieju już o godzinie 13:30.