Respawn.pl

Wtorek z polskimi drużynami w CSGO – w grze m.in. Anonymo, Honoris, 9INE czy “polskie” ex-Finest!

Autor: Michał Maćkowski
TaZ, CS:GO, CSGO

Fani polskich drużyn CSGO na pewno nie będą mogli wtorku zaliczyć do nieudanych! Już dzisiaj w akcji zobaczymy aż siedem polskim zespołów, które kontynuują walkę w międzynarodowych rozgrywkach.

Wtorek bardzo dobrze zapowiada się dla fanów polskiego CSGO, bowiem spotkań z udziałem polskich drużyn zaplanowanych jest naprawdę dużo i co ważne, aż siedem rodzimych składów powalczy w międzynarodowych rozgrywkach. W akcji oprócz Honoris czy 9INE zobaczymy także ex-Finest, w którym zagra trzech Polaków.

Siedem polskich drużyn CSGO w akcji!

Dzień z polskimi drużynami rozpoczniemy już od 16. Wtedy pierwszy raz na serwer zalogują się gracze Honoris, którzy powalczą z MASONIC w czwartym sezonie CCT Central Europe. Ekipe Wiktora “TaZa” Wojtasa oprócz walki z Duńczykami, czeka także starcie z ALTERNATE aTTaX w ramach fazy pucharowej ESEA Advanced, gdzie walka toczy się o awans do wyższej dywizji. W lidze ESEA swoje spotkania rozegrają także reprezentanci los kogutos, PGE Turów oraz wciąż poszukujące swojej dobrej formy Anonymo.

Przeczytaj więcej – Polki rozpoczęły turniej na Bali od zwycięstwa!

W wyższej dywizji także będziemy mogli zobaczyć dzisiaj spotkania z udziałem Polaków. W ramach 43 sezonu ESL Challenger League wciąż możemy oglądać dwie polskie ekipy – 9INE oraz Permitta. Zespół Piotra “Nawrota” Nawrockiego zmierzy się duńskim ECSTATIC i na ten moment nie wiemy, kto zastąpi w składzie Grzegorza “Szpero” Dziamałka, który zakończył swoją przygodę z drużyną. Natomiast graczy Permitta czeka bój z rosyjskim K23, gdzie oprócz Rosjan w składzie występuje Estończyk oraz gracz z Kazachstanu. Obydwie polskie formacje w przypadku porażki pożegnają się z dalszą częścią rozgrywek.

ex-Finest z polską flagą! 

Oprócz w pełni polskich zespołów, w grze zobaczymy także graczy ex-Finest. Co ciekawe, ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego zagra dzisiaj pod polską flagą w ramach czwartego sezonu CCT Central Europe. W składzie na ten mecz jest bowiem trener drużyny – Jędrzej “bogdan” Rokita, który zastąpi nieobecnego Kristjan “shokz” Jakobson.

Harmonogram z udziałem polskich drużyn CSGO:

  • Honoris vs MASONIC – 16:00 (BO3, transmisja)
  • Anonymo vs LDLC – 17:00 (BO3, transmisja)
  • 9INE vs ECSTATIC – 19:00 (BO3, transmisja)
  • Permitta vs K23 – 19:00 (BO3, transmisja)
  • ex-Finest vs Young Ninjas – 19:00 (BO3, transmisja)
  • los kogutos vs Leo – 20:30 (BO3)
  • 1PIN vs PGE Turów – 20:30 (BO3, transmisja)
  • Honoris vs ALTERNATE aTTaX – 20:30 (BO3, transmisja)